Apple Park Visitor Center do të hapë dyert e saj më 17 nëntor

Kampusi i ri i mollës së madhe ka filluar të funksionojë me kapacitet të plotë. Apple Park është një nga ndërtesat më të shtrenjta në botë ku punonjësit mund të punojnë në një mjedis të pabesueshëm me një dizajn futuristik dhe vende argëtimi shtesë. Përveç kësaj ka vende të veçanta si Teatri Steve Jobs, ku Tim Cook zbuloi, ndër produktet e tjera, iPhone X.

Një strukturë tjetër e rëndësishme brenda kampusit është Qendra e Vizitorëve, një vend i hapur për publikun. Brenda ka një dyqan të madh me produkte ekskluzive të tilla si bluza apo çanta shpine, pa harruar të gjitha produktet në stok të mollës së madhe. Ky vend tashmë ka një datë të hapjes: 17 nëntor.

Banorët mund të shkojnë në Qendrën e Vizitorëve një ditë më parë

Qendra e Vizitorëve të Apple Park është një vend që do të strehojë, siç ju kam thënë tashmë, një dyqan të madh me shumë produkte nga Big Apple. Por në krye ka gjithashtu një observator me një lokal për të marrë një vështrim se sa e mahnitshme është Apple Park nga një perspektivë unike.

Kjo strukturë është shumë afër Apple Park, pak larg ndërtesës kryesore, aq sa të jetë në gjendje të sodisni Apple Park në të gjithë shkëlqimin e saj me pamje të mahnitshme. Apple u ka dërguar ftesa banorëve të Cupertino, fqinjëve që janë afër Qendrës së Vizitorëve.

Në ato ftesa ato ishin ofron mundësinë e hyrjes në Qendrën e Vizitorëve më 16 nëntor, një ditë para hapjes zyrtare për pjesën tjetër të publikut. Për pjesën tjetër të njerëzve, kushdo që kalon nga 17 nëntori, do të jetë në gjendje të hyjë në strukturë dhe të marrë një suvenir të bukur (dhe një foto, natyrisht) për të provuar se ata kanë qenë para një prej ndërtesave më inovative të vitet e fundit


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.