Rasti i Famshëm i Librit të Dymbëdhjetë Jugut vjen në iPad Pro 9.7 inç

BookBook iPad Pro 9.7

Bota e aksesorët e iDevices ka krijuar një treg të ri, nëse tashmë flasim për botën e biznesit që është krijuar si rezultat i dyqaneve të aplikacioneve nuk mund të harrojmë aksesorët. Dhe ia vlen që të shpenzoni më shumë se 800 € në një pajisje të re, do të përfundoni duke kaluar nëpër unazë për ta bërë pajisjen diçka më ekskluzive me të gjithë katalogun e aksesorëve që ekziston.

Sot ne ju sjellim një kopertinë, aksesorin yll për pajisjet mobile, por jo vetëm çdo kopertinë Ne po flasim për Librin e Dymbëdhjetë Jugut, mënyra më origjinale për të mbrojtur pajisjet tuaja. Dhe është se nëse jeni adhurues të leximit, çfarë më mirë sesa të mbroni pajisjet tuaja me një kopertinë që duket e tillë, një libër. Një rast mitik që vjen te iPad “i ri” 9.7 inç iPad Pro. Pra po, djemtë nga Dymbëdhjetë Jug më në fund lançojnë mëngën BookBook për iPad Pro 9.7 inç ...

Hapni Librin e Librit iPad Pro 9.7

Disa muaj më parë pamë se si djemtë nga Dymbëdhjetë Jug lëshuan versionin e Librit Libër për vëllain e madh, iPad Pro, të cilin mund ta hipni në Amazon (ndryshe nga versioni i ri) për 98,80 €. Tani, siç ju thamë, djemtë e Dymbëdhjetë Jugut guxojnë të lançojë versionin e librit të tij mitik për iDevices (është gjithashtu i disponueshëm për iPhone y mushama) për iPad Pro të ri 9.7 inç, një rast që për momentin shet vetëm në uebfaqen e tyre amerikane për 79,99 dollarë për versionin prej lëkure ngjyrë kafe të errët, ose 99,99 dollarë për versionin prej lëkure kafe të lehta (shumë më ekskluzive se ajo e mëparshme). Një rast që përveç mbrojtjes së iPad-it tuaj do të shërbejë si kllapa horizontale, në mënyrë që të mund të shikoni të gjithë ata filma që mbani në iPad tuaj pa qenë e nevojshme të hiqni mbulesën, një Libër Libri që mban faqe për Apple Pencil, kështu që mund ta vishni të gjithë setin në të njëjtën mbulesë. Ata gjithashtu kanë lëshuar një SurfacePad, një mbulesë në stilin e SmartCover të Apple me magnet në mënyrë që iPad të zhbllokohet automatikisht kur të hapet ($ 79.99 në të zezë dhe kafe deve).

Ju e dini, Nëse jeni hipster të vërtetë, mos hezitoni të merrni këtë Libër të ri Twelve South BookBook, një rast për iPad-in tuaj të ri 9.7-inç Pro që do të ketë zili të gjithë komunitetin tuaj me mjekër. Një iPad i mbrojtur mirë dhe elegant, gjithashtu mbani në mend (me sa kam parë) se nose shitet në dyqane fizike kështu që do të keni atë prekje të ekskluzivitetit për iPad Pro tuaj të ri.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.