Shiritat e rinj të Apple Watch të Trainerit do të dalin në treg në 12 Qershor

trajnerë-rripa-orë-mollë

Pak më shumë se një muaj më parë, ne morëm një lajm ku thuhej se kompania me bazë në Cupertino po planifikonte të niste rripa të rinj pas partneritetit me një kompani tjetër të modës. Me këtë rast, kompania e zgjedhur ka qenë Traineri i Nju Jorkut, por ndryshe nga rripat Hermès, këto fillimisht do të shiten në mënyrë të pavarur Pa pasur nevojë të blini një tjetër Apple Watch, megjithëse për pak më shumë se një muaj është tashmë e mundur t'i blini ato në mënyrë të pavarur me një çmim që fillon nga 350 euro.

Por ndryshe nga rripat Hermès, të gjitha rripat nga kjo firmë do të jetë në dispozicion për 150 euro. Firma do të nisë këtë të Dielë që vjen tre stile të reja të rripave që do të jenë në dispozicion në tre ngjyra të ndryshme, sipas Haute Ecriture. Fillimisht, këto rripa do të jenë në dispozicion në vetë dyqanet e Coach në New York, California dhe Nevada, por së shpejti ato do të jenë gjithashtu në dispozicion në Apple Store, pasi që për momentin njësitë do të jenë të kufizuara.

Për momentin nuk i dimë madhësitë e këtyre shiritave, por supozohet se do të dalë në treg në madhësi 38 dhe 42 mm dhe me dy gjatësi të ndryshme të rripave siç është rasti me Apple Watch që kompania aktualisht shet në të gjitha modelet me rrip plastik.

Tani për tani dhe si zakonisht, këto rripa do të jenë në dispozicion vetëm në Shtetet e Bashkuara, kështu që do të duhet të presim disa muaj për të personalizuar Apple Watch me këto rripa. Gjëja më e çuditshme nga të gjitha është që Coach nuk pret që Apple të paraqesë këto rripa të rinj një ditë më vonë, në Konferencën e Zhvilluesve që do të mbahet të hënën e ardhshme, 13 qershor.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Gersam Garcia dijo

  Tani për tani, tani për tani, tani për tani ... Trendi jini të kujdesshëm me atë kur shkruani. 😉

 2.   Gersam Garcia dijo

  Tani për tani, tani për tani, tani për tani ... Kini kujdes me ato gjëra kur shkruani ...