Rrjedhjet e reja sugjerojnë që ky do të jetë aspekti përfundimtar i iPhone 8

Tashmë ka disa muaj thashetheme që flasin për aspektin e cili do të jetë terminali tjetër i shkëlqyeshëm që Apple lëshon në treg. iPhone 8 ose iPhone i 'edicionit special' Për përvjetorin e dhjetë, lansimi i modelit të parë po shkakton pritje të madhe në mesin e pasuesve të gjigantit kalifornian, me çdo rrjedhje të vogël që është objekt i analizës dhe hype përmbajtje në të gjithë botën. Por e sotmja nuk është një rrjedhje e vogël apo një thashethem i vogël.

Këto imazhe rrjedhën Reddit Ata arrijnë në një kohë kur, nëse i kushtojmë vëmendje historisë së viteve të tjera, rrjedhjet e para të e cila më pas përfundon duke u bërë produkti që reklamon Tim Cook në skenë ditën e prezantimit zyrtar. Me fjalë të tjera: nuk ka asgjë të konfirmuar deri në ditën kur Apple e bën atë efektive, por ekziston një përqindje e lartë e probabilitetit që imazhet që mbërrijnë nga Azia tani e tutje të kenë një nivel të lartë vërtetësie.

Këto foto të reja na tregojnë një dizajn që tashmë është i njohur për ne nga këto muaj më parë, me një ekran në të cilin kornizat shkëlqejnë nga mungesa e tyre -pothuajse- dhe ku mund të shihni një shirit të vogël qendror të vendosur në pjesën e sipërme për kamerën dhe sensorët e ndryshëm. Sa i përket pjesës së pasme, ndryshimi në orientimin e kamerës duket se konfirmohet, si dhe inkorporimi i blicit midis dy lenteve. Dhe, jo, nuk ka asnjë gjurmë të një lexuesi të mundshëm të gjurmëve të gishtave që ndodhet në zonën e pasme.

Sa për imazhin e dytë, ju mund të shihni se cilat do të jenë mbulesat e pasme të iPhone 7s dhe 7s Plus, me një model identik të cilat i gjejmë në modelet që aktualisht janë në treg dhe që, të vendosura pranë iPhone 8 të supozuar, duket se konfirmojnë që madhësia e tij mund të jetë rreth 5,8 inç.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

5 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   jsjdjd dijo

  Cili është përdorimi i plus me kornizat?
  Do të jetë me vlerë një pasuri më 8.

  Plus nuk ka kuptim, çfarë mënyrë për të marrë para

 2.   hebichii dijo

  Ekziston diçka që nuk përshtatet në imazh, sipas skemave dhe thashethemeve, iPhone 8 do të kishte një kamerë të dyfishtë dhe sensorë të thellësisë (infra të kuqe dhe lazer) dhe detektorë të Iris dhe fytyrës, por në imazh ju shihni hapësirë ​​vetëm për një aparat fotografik i vetëm

 3.   Platin dijo

  Sigurisht, dhe altoparlanti dhe kamera transparente gjithashtu ...

 4.   Marcoan dijo

  Mbyllni derën pas jush.

 5.   Marcoan dijo

  Çfarë ka për të lexuar