Samsung do të lançojë një linjë të vetme të produkteve të nivelit të lartë

s-stilolaps-galaktikë-shënim-7

Rikthimi i Galaxy Note 7 ka prishur planet e kompanisë me bazë Koreane për disa arsye. Nga njëra anë, ne zbulojmë se përfitimet e punës që ishte bërë gjatë vitit të kaluar rreth Note 7 jo vetëm që janë zhdukur, por gjithashtu do t'i kushtojë kompanisë shumë para, rreth 5.000 milion sipas shumicës së analistëve . Por ai gjithashtu ka parë se si diapazoni i Note do të shoqërohet për disa vjet me zjarre, shpërthime dhe të tjera, kështu që ju ndoshta do të duhet ta harroni atë dhe ta integroni atë në gamën Galaxy S.

Sipas The Korea Herald, kjo duket linja që Samsung do të ndjekë nga viti i ardhshëm, me sa duket Samsung do të paraqesë vetëm një gamë të niveleve të larta gjatë gjithë vitit, domethënë, prezantimet e gamës S (shkurt) dhe diapazonit të shënimeve (gusht) nuk do të shpërndahen më gjatë gjithë vitit, por të dy do të integrohen në një, siç bën Apple, dhe do të paraqitet në muajin shkurt , brenda kornizës së Kongresit Botëror Mobile, ku pikërisht vitin e ardhshëm nëse Apple do të jetë atje për herë të parë.

Ky ndryshim i kursit në lidhje me përfitimet e kompanisë nuk është konfirmuar nga Samsung por duket se skenari më i mundshëm për të provuar të largojë fantazmën e Shënimit. Samsung do të lançojë një variant të ri të S, aktualisht S dhe S Edge, me mbiemër Stylus ose S-Pen të ktheheni në treg sa më shpejt të jetë e mundur nëse më në fund vendosni të vazhdoni me pajisjen e vetme në treg që na ofron një majë shkruese për të menaxhuar informacionin e saj. Do të ishte për të ardhur keq nëse Samsung do të vendoste të vendosë në këtë raft, një model që ka një gamë shumë specifike të klientëve të cilët nuk do të ishin të lumtur të mos ishin në gjendje ta shijonin përsëri këtë mundësi.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

3 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Kapërcej dijo

  Me problemet që Samsung më dha në ditën e tij dhe tani ata po më japin madje dhimbje ...

 2.   IOS 5 Përgjithmonë dijo

  Ata do të prezantojnë edicionin e ri samsung galaxy boom !! Në ngjyrën e gjelbër shegë, të kuqe bërthamore, gri howitz dhe rozë napalm

  1.    David dijo