Apple Watch Series 8 do të kishte të njëjtin dizajn si Seria 7

Me këtë nuk nënkuptojmë në asnjë moment që orët e Apple janë të shëmtuara, larg kësaj. Modeli aktual i Apple Watch Series 7 mbërriti pas një sërë thashethemesh që parashikonin një sërë ndryshimesh estetike që më në fund nuk erdhën. Tani pas disa ditësh në të cilat po konsiderohej mundësia që modeli i ardhshëm i Apple Watch të shtonte atë ndryshim të dizajnit @LeaksApplePro së bashku me iDropNews mbyllni derën në këtë modifikim të dizajnit.

A është vërtet e nevojshme të ndryshohet dizajni?

Një nga dyshimet që kanë shumë përdorues të Apple është pikërisht kjo, a është e nevojshme të ndryshohet dizajni? Nevoja për të ndryshuar dizajnin e orës nuk i përshtatet të gjithëve dhe është se modelet aktuale janë pajisje vërtet të këndshme dhe komode për t'u veshur. Mendoj se ky model i fundit është i përsosur dhe mund të zgjasë disa vite përpara se të vendosin të ndryshojnë modelin e kasës. Ka një ekran të madh, ofron një aspekt dizajni të ngjashëm me modelet e para por shumë më i hollë dhe mbi të gjitha shumë më i fuqishëm.

Shtimi i një dizajni më katror, ​​siç shihet në disa interpretime disa javë më parë, mund ose nuk mund të pëlqejë, ne nuk do të diskutojmë tani, ajo për të cilën mund të flasim janë disa imazhe CAD të zbuluara të serisë së supozuar të Apple Watch 8 që tregojnë pak ndryshime në modelin aktual. Përafërsisht e vetmja gjë që shohim ndryshe është dizajni i altoparlantitDo të shohim se çfarë do të ndodhë në muajt në vijim pasi ka shumë për të bërë përpara ardhjes së një brezi të ri.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.