Seriali Servant premiera më 28 nëntor në Apple TV + dhe ne tashmë kemi rimorkion e parë

shërbyes

Nëse tashmë keni pasur mundësinë të shijoni të gjithë katalogun aktualisht të disponueshëm në Apple TV + dhe po prisni episode të reja, tani do të duhet të prisni deri në 28 Nëntorin e ardhshëm, datë në të cilën Apple zyrtarisht do të shfaqë premierën e serialit M. Night Shyamalan Servant.

Për të gjallëruar lansimin e këtij seriali të ri, djemtë nga Cupertino kanë postuar në kanalin e tyre në YouTube un rimorkio e re prej më shumë se 2 minutash (asgjë nuk ka të bëjë me ato që kisha botuar 15 sekonda më parë) ku mund të marrim një ide se çfarë do të na ofrojë Shyamalan.

Shërbëtori tregon historinë e një çifti Dorothy dhe Sean, të luajtur nga Lauren Ambrose dhe Toby Kebbell, duan Ata pësojnë një tragjedi të tmerrshme që hap derën e shtëpisë së tyre për një forcë misterioze... dhe deri këtu mund të them se më vonë ata më akuzojnë mua se kam botuar spoiler. Nëse i hidhni një sy rimorkios, do të dini më shumë rreth këtij seriali që duket shumë mirë për ne që na pëlqen zhanri.

Për momentin ne nuk e dimë nëse Apple synon të vërë të gjitha episodet nga sezoni i parë i shërbyes, si me serinë Dickinson, ose nëse do të shtoni tre të parat, si me seritë Tregimi i mëngjesit, Shiko y Për të gjithë njerëzimin. Do të duhet të presim deri më 28 nëntor për të ditur përgjigjen.

Shyamalan i njohur nga filmat Ndjenja e gjashte, Mbrojtësi, Incidenti dhe filma të tjerë misteriozë, Unë më parë kam punuar në televizion me serialin Rrugët e rrugës, një serial me Mat Dillon me protagonist që fatkeqësisht kishte vetëm 2 sezone por që na paraqiti një argument më shumë se interesant.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.