Apple TV + nënshkruan marrëveshje me producentin e 'Breaking Bad' Sam Catlin

Sot mësuam se Netflix planifikon një rritje çmimi në të gjithë botën, nuk është asgjë e re pasi në fund platformat duhet të mirëmbahen dhe se mirëmbajtja ndodh sepse përdoruesit paguajnë për shërbimin që na ofrojnë. Në këmbim ne marrim tituj të rinj dhe shtesa të shkëlqyera në katalogët e përmbajtjes. Apple TV + Ajo vazhdon rrugën e saj për t'u rritur në nivelin e katalogut, është larg katalogëve të Netflix ose Amazon, por pak nga pak po krijon vendndodhjen e saj. Tani sapo e zbuluam atë Ata sapo kanë nënshkruar një marrëveshje me Sam Catlin, prodhues i titujve si Breaking Bad ose Preacher. Vazhdoni të lexoni se ne ju japim të gjitha detajet.

Dhe ne po flasim për Sam Catlin, një nga prodhuesit më të famshëm në Shtetet e Bashkuara. Thjesht duhet të shihni Thyerja e nivelit të keq (fitoi një çmim Emmy për këtë seri), për shumë seri më të mirë në histori, ose Grilat e predikuesve (seri të bazuara në seritë komike Garth Ennis dhe Steve Dillon me të njëjtin emër), disa nga më krijuesit që kemi parë. Siç raportohet nga Variety, Thuhet se Apple nënshkroi me Catlin për të punuar së bashku me Tiffany Prasifka nën markën Short Drive Entertainment., dhe gjëja më e mirë është se ata nuk planifikojnë një seri të vetme, marrëveshja do të përfshijë filma dhe seriale origjinale për Apple TV +.

Filma dhe seriale të reja që siç themi kanë objektivin për ta bërë platformën video të Apple më tërheqëse. Së bashku me këtë marrëveshje, puna me të cilën po bën Apple së bashku Jon Watts për një film me buxhet të madh me George Clooney dhe Brad PittMe Apple është i ngadalshëm, por ata kanë tituj të shkëlqyeshëm të përgatitur për ne, kush e di nëse në fund do të biem përsëri në një nga planet e tyre të pajtimit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.