Tani është në dispozicion rimorkio e parë e sezonit të dytë të For All Humanity

Për të gjithë njerëzimin Sezoni 2

Një nga publikimet më të pritura të shërbimit video streaming ishte Për të gjithë njerëzimin, një seri që na tregonte se si do të kishte qenë historia nëse në vend të amerikanëve, do të kishin qenë rusët ata do të kishte arritur në hënë për herë të parë.

Edhe pse ky serial nuk u prit mirë nga kritikët, e njëjta gjë ndodhi Tregimi i mëngjesit y Shiko, të gjithë ata u rinovuan shpejt për një sezon të dytë, duke treguar se Apple ka nevojë për përmbajtje origjinale dhe tani që ka investuar në të, ai nuk dëshiron ta lerë të shpëtojë menjëherë.

Nëse ju pëlqente sezoni i parë dhe po prisnit rimorkio e parë të të dytit, jeni me fat, pasi Apple ka publikuar në kanalin e saj në YouTube rimorkio e parë e sezonit të dytë, një rimorkio ku tensioni rritet ndjeshëm, të paktën kjo është ajo që na jep të kuptojmë.

Ky rimorkio 70 sekondëshe, me muzikën Sweetndrrat e ëmbla, nga grupi mitik Eurythmics, dhe zëri i sfondit të Ronald Reagan (i zgjedhur president i Shteteve të Bashkuara në 1981) nuk na tregon shumë, por sugjeron që veprimi do të zhvillohet kryesisht në hapësirë, duke treguar sesi disa nga astronautët po ngarkojnë armët e tyre në përgatitje për betejë.

Për tani Apple nuk ka komentuar për datën e lansimit në shërbimin e tij streaming video, por ka të ngjarë të jetë në dispozicion midis tetorit dhe nëntorit nëse marrim parasysh se ishte në nëntor 2019 kur seriali u shfaq premierë në Apple TV +.

Nëse marrim parasysh që shumica e shërbimeve video streaming po lëshojnë përmbajtjen e tyre të re në versionin e tyre origjinal, ka të ngjarë që Apple të ndjekë të njëjtën rrugë dhe mos prisni të përkulet, duke ndjekur të njëjtat hapa si me filmin Greyhound. Për shkak të pandemisë, shumë prej nesh po pastrojnë pluhur aftësitë tona në anglisht, kështu që nuk ka dëm të shkojë mirë, mos eja.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.