Tani mund të blejmë Sonos One SL dhe kutitë për AirPods Pro në Apple Store në internet

Që nga shtatori i kaluar, kompania Sonos ka vënë në dispozicion për ne Sonos One SL, një altoparlant me të njëjtat karakteristika si Sonos One, por i dizajnuar për të shijuar muzikë, që nga nuk përfshin asnjë lloj mikrofoni, kështu që çmimi i tij është disi më i ulët, por jo shumë.

Për disa orë, Dyqani online Apple në Shtetet e Bashkuara ju ka lejuar të blini këtë altoparlant relativisht të ri nga kompania Sonos, megjithëse për momentin nuk është i disponueshëm në Apple Store Spanjisht ose Meksikan në internet. Versioni normal i Sonos One, është ende i padisponueshëm për arsye të qarta.

Incase Case AirPods Pro

Përveç Sonos One SL, Apple ka përfshirë në katalogun e saj online dy raste të reja për AirPods Pro të prodhuara nga Incase dhe Catalyst. Mëngë Incase është bërë nga Woolenex, një pëlhurë e përzier me rezistencë të madhe ndaj konsumit dhe agjentëve të motit, e cila na lejon të mbajmë të mbrojtur kutinë e karikimit në çdo kohë nga goditjet ose gërvishtjet. Çmimi i tij është 29,95 euro dhe koha e dorëzimit është midis 31 janarit dhe 1 shkurt, kështu që nuk është një ide e mirë të jepni këto Krishtlindje.

Katalizator AirPods Pro Case

Rasti i prodhuar nga Catalyst, gjithashtu për AirPods Pro është prodhuar në silikoni ultra i fortë për të mbrojtur kutinë e karikimit nga gërvishtjet dhe pikat. Ai përfshin një karabiner për ta fiksuar në sythe të pantallonave, çantës së shpinës ose çantës dhe kështu të shmangni humbjen e tyre. Koha e dorëzimit është midis 31 janarit dhe 14 shkurt, kështu që nuk është një ide e mirë të rregulloni as këta Mbretër. Çmimi është 29,95 euro.

Këto dy kopertina të reja po çfarë janë në dispozicion në të gjitha dyqanet e Apple, dhe ne tashmë mund t'i blejmë ato edhe nëse duhet të presim më shumë se një muaj për t'i marrë ato.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.