Tani mund të rezervoni një takim për sesionin tuaj "Sot në Apple"

sot në Apple

Dyqanet e Apple janë shumë më tepër sesa thjesht një vend për të blerë një iPhone, iPad, Mac, etj. Tani pas disa muajsh në të cilët pandemia detyroi seancat të mbylleshin "Sot në Apple" kompania i aktivizoi përsëri në dyqanet e tyre përkatëse, në Spanjë gjithashtu natyrisht.

Pra, nëse po mendoni të merrni pjesë në njërën prej tyre, mos hezitoni dhe regjistrohuni në kalendarin e seancave që shfaqet në faqen e internetit të AppleMe Këto sesione janë plotësisht falas për përdoruesit e Apple dhe gjithçka që duhet të bëni është dëshironi të mësoni teknika të reja me pajisjet tuaja. 

Zgjidhni dyqanin, specifikoni kohën dhe mësoni

sot në Apple

Asshtë aq e thjeshtë sa qasja në uebfaqen e Apple për këto sesione dhe regjistrimi direkt. Siç themi gjithmonë e vetmja gjë e keqe është se nuk ka më dyqane të Apple të shpërndara në të gjithë territorin dhe në disa raste është e vështirë të hysh në to.

Seancat që mbahen janë: Fotografi, Video, Muzikë, Programim dhe aplikacione, Art dhe dizajn dhe Produkte. Padyshim që nuk keni pse ta çoni pajisjen në dyqan, Apple do t’ju ​​lërë një iPhone ose iPad për të kryer seancat dhe në rastin e fëmijëve që duan të marrin pjesë ata mund ta bëjnë këtë me një anëtar të familjes pa problem, po, ata kanë seancat e tyre që përqendrohen nga mosha 5 deri në 12 vjeç. Në fund të fundit, ka të bëjë me mësimin e teknikave të reja dhe të kesh një kohë të mirë me këto "Sot në Apple" që më në fund janë përsëri në funksion në dyqanet fizike pavarësisht faktit se disa prej tyre mund të bëhen edhe në internet. Nuk ka justifikim për të mësuar.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.