Tani mund të shihni një rimorkio të re për sezonin e dytë të "Ted Lasso"

Ted lasso

Një nga surprizat më të mëdha në Apple TV + ka qenë suksesi unanim i serisë "Ted Lasso". Një komedi që dukej e bërë me porosi për amerikanët, ajo është bërë një sukses në të gjithë botën, duke marrë tashmë disa çmime në sektorin audioviziv.

Dhe tani sapo është lansuar një rimorkio e re për sezonin e dytë në llogarinë zyrtare të Apple në YouTube, të cilën mund ta shohim në Apple TV + nga 23 korriku.

Apple TV + sapo ka publikuar një trajler të ri të quajtur "Rruga Lasso" për të hapur gojën për atë që do të gjejmë në kapitujt e rinj të sezonit të dytë të serialit.

Kjo është videoja e dytë promovuese e sezonit të ri, e cila do të shfaqet premierë në Apple TV + më 23 korrik. e para që di Ai nisi disa javë më parë, duke njoftuar anëtarët e ekipit të futbollit për femra.

Sezoni i parë i këtij seriali ka qenë një sukses i madh si nga kritikët ashtu edhe nga shikuesit, duke marrë një numër të madh çmimesh dhe nominimesh. Kompania madje ka nisur një linjë zyrtare të tregtisë me fanella, kapele dhe turi të ekipit të futbollit Ted Lasso.

Një sezon i tretë i serialit është planifikuar tashmë, ende nuk do të xhirohet. Por Jason Sudeikis tashmë ka paralajmëruar se do të jetë i fundit i "Ted Lasso". Ai thotë se është i rraskapitur, dhe se dëshiron të kalojë më shumë kohë me familjen e tij, se këto dy vitet e fundit ai e ka braktisur atë për shkak të xhirimeve të serialit.

Kështu thotë ai tani. Nëse seriali vazhdon të jetë një sukses siç ka qenë deri më tani, Tim Cook dhe llogaritari Apple TV + do të jenë të ngarkuar me vendosjen e dollarëve në tryezë derisa mustaqet e tij të dredhen si Dalí… dhe ne do të kemi një sezon të katërt. Nëse jo, në atë kohë ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.