Tani mund të shihni fjalimin kryesor të ditës së djeshme përmes faqes në internet të Apple

Siç është zakonisht, disa orë pasi mbaruan fjalën kryesore, djemtë nga Cupertino e kanë vënë videon në dispozicion për të gjithë ata përdorues që nuk kanë qenë në gjendje ta shijojnë atë në faqen e tyre të internetit, shijoni gati dy orë në të cilat na ka prezantuar Apple gjithçka që ishte botuar deri disa orë më parë, kështu që nëse keni qenë në dijeni të të gjitha thashethemeve që ishin botuar deri më tani, nuk do të habiteni. As në klasiken Një më gjë, në të cilën kohë Apple ka prezantuar iPhone X.

Nëse dëshironi të shijoni videon e plotë, mundeni shkoni në faqen Apple ku është në dispozicion. Por nëse nuk keni dy orë për të shijuar, ose vuani me të, mund të vizitoni artikullin tim të mëparshëm dhe të shijoni fjalën kryesore në vetëm 12 minutaFalë përmbledhjes së bërë nga djemtë në 9to5Mac.

Siç pritej, shumicën e kohës është përqendruar në prezantimin e iPhone X, një prezantim që ka konfirmuar vetëm secilën nga thashethemet që ishin botuar ditët e fundit. Especiallyshtë veçanërisht e habitshme që prodhuesi i ngjarjes ka qenë shumë i vetëdijshëm për Steve Wozniak sa herë që prezantohej rinovimi përkatës i një produkti, sikur ata të prisnin të shihnin miratimin e një prej themeluesve të Apple me Steve Jobs.

Për momentin, kjo video e plotë e fjalës kryesore është në dispozicion vetëm në faqen e internetit të Apple, por për disa ditë do të jetë gjithashtu në dispozicion në kanalin tuaj YouTube, një proces që zgjat zakonisht dy ose tre ditë. Aktualisht iPhone ne kemi bërë artikuj të ndryshëm që ju tregojnë të gjitha lajmet për iPhone X, iPhone 8 dhe 8 Plus, Apple TV 4k dhe Apple Watch Series 3, të gjitha produktet e paraqitura në këtë konferencë të fundit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.