Thashethemet për një iPhone SE 2 me një dizajn të ngjashëm me iPhone X kthehen falë rrjedhjes së disa aksesorëve

El iPhone SE ishte një iPhone kryesor, një iPhone më i menaxhueshëm për këdo që nuk dëshiron të ketë një pajisje të madhe, dhe padyshim me një çmim disi më të lirë. Çmim që i bëri shumë operatorë të interesuar për pajisjen dhe filluan të ofrojnë promovime për përdoruesit e tyre me çmime shumë konkurruese.

Thashethemet kthehen, dhe është se Apple duket se e ka të qartë këtë iPhone SE shet. Kjo është arsyeja pse lansimi i një versioni të ri të rinovuar të këtij iPhone kurioz iPhone SE po afrohet gjithnjë e më shumë, me kosto të ulët iPhone siç thanë shumë. Dhe nëse ndjekim thashethemet më të fundit për këtë iPhone SE 2 të ardhshëm, gjithçka duket se tregon për atë do të kemi një iPhone SE 2 me një ekran të ngjashëm me atë të iPhone X. Pas kërcimit ju japim të gjitha detajet e këtyre thashethemeve të reja ...

Siç mund ta shihni në imazhin e mëparshëm, thashethemet e reja vijnë nga filtrimi i një gote të zbutur, ose mbrojtës, i cili gjoja është krijuar për këtë iPhone SE të ri 2. Një madhësi e ngjashme me madhësinë e lëshuar nga iPhone 5 (dimensione shumë komode për shumë përdorues), por me a ekran i ngjashëm me atë të iPhone X. Kjo do të thotë, ne do të kishim një iPhone më të vogël siç dëshirojnë shumë përdorues, me një ekran praktikisht pa kufij dhe me një notë karakteristike të iPhone X. vallëzuesenga rruga, ju nuk do të duhet të keni të gjitha kamerat e iPhone X, pasi do të ishte po aq e nevojshme të vendosesh altoparlantin e pajisjes dhe kamerën e saj Facetime.

Unë personalisht mendoj se jemi në rrugën e duhur, Normalshtë normale që Apple të adaptojë modelin e ri të iPhone X në të gjitha pajisjet e saj të reja dhe të braktisin modelin që ne ende shohim në iPhone 8 një herë e përgjithmonë. Apple do të detyrojë zhvilluesit të krijojnë aplikacione me dizajnin e ekranit të iPhone X, kështu që Unë nuk mendoj se do të shohim ndonjë iPhone në Shtator me modelin e vjetër, kështu që lansimi i një iPhone të ri iPhone SE 2 duhet të ketë tashmë dizajnin e ri që identifikon kompaninë. Ne do të shohim se çfarë do të ndodhë në javët e ardhshme, duhet thënë se WWDC është shumë afër Dhe kush e di nëse kjo është data e zgjedhur që Apple të na befasojë me këtë model të ri iPhone "buxhetor". Ne do të qëndrojmë të akorduar ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Loz_Rob dijo

    Pra, në fund të fundit, me sa inç do të lihej kjo SE?