Tim Cook lançon "ShotoniPhone" të veçantë të tij, a do të jetë me iPhone-in e ri?

Teatri Steve Jobs

CEO i Apple thotë mirëmëngjesi për të gjithë ne dhe ne të gjithë jemi me «hype» përmes kulmit me dëshirën për të parë modelet e reja të iPhone në fjalën kryesore që do të fillojë në pak nën 3 orë. Këtë në Apple ata e dinë shumë mirë dhe ne besojmë se ata kanë pothuajse të njëjtën dëshirë të na paraqesin produktet e tyre të reja sikurse ne për t'i parë dhe hequr dyshimet tona për atë që ata do të veshin dhe nuk do të veshin.

Gjithashtu kur shfaqet CEO i kompanisë Tim Cook me "ShotoniPhone" të tij të veçantë duke i uruar të gjithëve mirëmëngjes, nga vetë Teatri Steve Jobs, sepse ne vetëm mund të shpresojmë se kjo është një e martë e shkëlqyeshme nga të gjitha mënyrat.

A do të jetë një foto e lëshuar me modelin e ri të iPhone?

Epo kjo është ajo që shumë po pyesin tani dhe është kjo protagonistët e pasdites do të jenë iPhone dhe ndoshta tre kamerat e tij në pjesën e pasme. Në këtë rast imazhi detajon se është shkrepur nga një iPhone dhe nga rrjeti social iPhone Twitter, ajo që nuk dimë është nëse është apo jo ky modeli i ri. Ndoshta për disa orë vetë Cook do ta zbulojë atë në fjalën kryesore.

Lajmet e fundit hedh poshtë disa nga thashethemet më të fundit siç është mundësia e karikimit të pajisjeve të tjera nga iPhone ose shtimi i portave USB C në vetë pajisjen. Ne jemi afër të dimë që ka të vërtetë në të gjitha këto dhe tashmë mund të themi se jemi afër njohjes së lajmeve të Apple në këtë kuptim, tani e tutje çdo detaj llogaritet për të intuituar atë që ata mund të na paraqesin në Teatrin e Steve Jobs në Apple Park, në Cupertino.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.