Përmes libre për iPhone 13, Apple i ka regjistruar ato në bazën e të dhënave rregullatore Euroaziatike

Koncepti IPhone 13

Si po e merrni beta-n e parë të iOS 15 në pajisjet tuaja? Ne tashmë kemi biseduar me ju në disa raste për problemet që mund të na sjellë instalimi i versioneve beta të iOS, po, ne e dimë që shumë prej jush janë si ne dhe nuk duroni të shihni versionin përfundimtar të iOS 15. Një sistem i ri operativ që ndoshta do të lançohet në shtatorin e ardhshëm me lansimin e iPhone 13 të ardhshëm, një pajisje për të cilën po flitet shumë por për të cilën kemi pak lajme zyrtare. Por sot mbërrin një konfirmim zyrtar, Apple ka regjistruar iPhone 13 në bazën e të dhënave rregullatore të Euroazisë. Vazhdoni të lexoni se ne ju japim të gjitha detajet e këtyre të dhënave ...

Dhe është që çdo pajisje që dëshironi të lëshoni në treg duhet të regjistrohet në mënyrë korrekte në bazat e të dhënave rregullatore në të gjithë botën. The e Komisioni Ekonomik Euroaziatik, i cili përfshin vende të tilla si Rusia, Bjellorusia ose Kazakistani, është zakonisht një nga bazat e të dhënave të para në të cilat markat e teknologjisë zakonisht regjistrojnë pajisjet e tyre. Identifikuesit e rinj të regjistruar janë modelet A2628, A2630, A2634, A2635, A2640, A2643 dhe A2645. Disa modele të të cilave ne nuk presim ndryshime të mëdha, një ndryshim në dizajn ishte bërë tashmë vitin e kaluar me iPhone 12, megjithëse gjithçka duket se tregon se niveli do të jetë disi më i vogël se në modelet e mëparshme.

A është ky iPhone me ekranin 120 Hz ProMotion? Apple gjithmonë është duke kërkuar lajme, 5G arriti vitin e kaluar dhe ne mund të shohim ndryshime në ekran këtë vit. Ajo që sigurisht do të shohim janë kamerat e përmirësuara dhe një procesor i përparuar. Sigurisht, le të shpresojmë që të mos kemi ndonjë vonesë për shkak të krizës së mikroçipit, në këto vite të çuditshme gjithçka është e mundur. Dhe ju, doni një iPhone të ri? A mendoni se do të kemi ndryshime të mëdha në iPhone 13 të ri?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.