Zëvendësimet e garancisë për AirPods Max të reja nuk përfshijnë jastëkët e rinj të veshit

AirPods Max i ri

Kanë kaluar disa javë që kur kemi pasur të rejat mes nesh AirPods Max, kufjet e reja "profesionale" nga djemtë e Cupertino që mbërritën në mes të sezonit të Krishtlindjeve. Dhe po, ka pasur shumë që janë befasuar nga tingulli i mirë që kanë. A janë ato për të gjithë audiencat? ndoshta çmimi tashmë i bën shumë që të zbresin nga makina, por nëse doni t'i blini ... Tani, ne sapo e mësuam atë Nëse keni një problem dhe përdorni garancinë, do t'ju duhet t'i dërgoni ose t'i depozitoni në një dyqan Apple, pa bllokime. Vazhdoni të lexoni ndërsa ne ju japim të gjitha detajet se si të zëvendësoni AirPods Max të ri në situatat e zëvendësimit të garancisë.

Kjo është diçka që ndodh jo vetëm me këtë pajisje, nëse i keni dërguar ndonjëherë Apple a iPhone ose një Apple Watch do t'ju kërkojë të hiqni kutinë ose rripin prej tij. Ka kuptim në fund të fundit ato janë "pajisje" që nuk kanë asnjë lidhje me harduerin që mund të zëvendësohet brenda garancisë. Siç mund ta shihni në imazhin e mëparshëm, një përdorues kërkoi një zëvendësim nën garanci. Në paketimin që Apple na dërgon për të dërguar AirPods Max, tashmë na vjen një legjendë në të cilën hapi i parë është heqja e këtyre pads. AirPods Max i ardhshëm që ata do të na dërgojnë do të vijë pa këto dhe ne mund të ripërdorim ato që kemi pasur tashmë. Padyshim që nëse problemi është në bllok dhe kjo është për shkak të një problemi prodhimi, këto do të mbulohen.

Disa pads që Për momentin ato nuk janë shitur, por së shpejti do të dalin në shitje me një çmim prej 79,00 € në 5 ngjyra të ndryshme. Çmim i lartë, por duhet të marrim parasysh cilësinë e tyre dhe se jo gjithmonë do t'i ndryshojmë, në fakt nëse i mbajmë ato që erdhën me AirPods Max që blemë, ato duhet të zgjasin shumë. Dhe për ju, Çfarë mendoni për çmimin e pads të reja AirPods Max?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.