AirPods Max 2 mund të shkojë te kontrollet me prekje

AirPods Max

U fol shumë për ta por vonuan të shiheshin. AirPods Max, kufjet më premium nga djemtë nga Cupertino, mbërritën për të kënaqur shumicën e audiofilëve. Kufje me shirit koke me cilësi të lartë audio dhe me të gjitha avantazhet që kemi gjetur tashmë në versionet e vogla të AirPods. Sot marrim ndryshimet e para që AirPods Max: ata do të linin kurorën dixhitale për të shkuar te kontrollet me prekje… Vazhdoni të lexoni se ne ju japim të gjitha detajet.

Dhe është se gjithçka duhet thënë, Bërja e ndryshimeve në një kufje 629 euro është një detyrë e rrezikshme. Duhet të justifikoni ndryshimin e kufjeve premium për një model të ri, që tashmë ju them se është një detyrë e pamundur, sepse ato që keni e bëjnë (dhe do ta bëjnë) funksionin e tyre në mënyrë perfekte. Kjo është arsyeja pse duket se Apple po mendon për një ridizajnim të kufjeve Max. Këto ata arritën me Digital Crown e Apple Watch (duket se kishin boll), një kurorë dixhitale që shpëton atë ndjenjën e audios analoge edhe pse ka përemrin e fjalës «dixhital«. Dhe është pikërisht ky që duket se i ka ditët e numëruara.

Sipas mediumit Patently Apple, i ngarkuar me analizimin e të gjitha patentave që janë të regjistruara në emër të Cupertino-s, Apple do të kishte patentuar AirPods Max të reja me një sipërfaqe të ndjeshme në prekje, diçka që ka funksionuar shumë mirë në AirPods në vesh të kompanisë. . Në këtë rast, në vend që të prekni me presion si në AirPods të tjera ata do të zgjidhnin pak më shumë ndjeshmëriduke qenë zona e ndjeshme e përshtatshme për njohjen e gjesteve, Ju kujtohet roulette iPod? me prekje e kontrollon atë do ta bënte më të lehtë kapërcimin e këngëve, thirrjen e Siri-t ose ngritjen ose uljen e volumit. Ndryshimet që do të vijnë apo jo, na mbetet vetëm të presim. Dhe ti do ta ndryshonit AirPods Max tuaj? Ju lexuam... 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.