Twelve South AirFly Pro është tani në dispozicion në Apple Store

fluturojnë ajrore pro

Vitin e kaluar, djemtë e Dymbëdhjetë Jugut filluan AirFly, një pajisje e vogël që kthen çdo pajisje në të cilën lidhesh i pajtueshëm me Apple AirPods ose me ndonjë mbrojtës tjetër pa tel. Një vit më vonë, ata sapo kanë prezantuar AirFly Pro një version të përmirësuar me më shumë autonomi dhe të pajtueshëm me dy lidhje të njëkohshme.

Kjo gjeneratë e re tani është në dispozicion në dyqanet fizike dhe në internet të Apple në të gjithë botën. Duke qenë e drejtuar ndaj përdoruesve të produkteve të Apple, kjo na lejon të lidhim AirPods dhe Beats në një mënyrë shumë të thjeshtë, duke qenë ideale për kur duam shijoni sistemin e argëtimit të avionëve, duke bërë sporte në rutine në palestër...

Ne gjithashtu mund ta lidhim atë me një altoparlant të vjetër ose me lidhjen ndihmëse të automjetit tonë për të dërguar tingullin e iPhone tonë. Ndryshe nga gjenerata e parë, jeta e baterisë është 16 orë, dy herë më e gjatë se e para. Porta e karikimit është USB-C, ka dimensione 10,92 të larta, 2,6 cm të gjera dhe 1,09 të thella me një peshë totale prej 15 gramësh.

Karakteristikat AirFly Pro

  • Ju lejon të lidhni deri në dy kufje pa tel me pajisjen në mënyrë që dy persona të mund të dëgjojnë të njëjtën audio.
  • 16 orë autonomi.
  • Kjo na lejon ta lidhim atë me prizën Aux-in të automjeteve për të shijuar muzikën tonë të preferuar në makinën tonë.

Kjo gjeneratë e dytë e AirFly Pro ka një çmim në Apple Store prej 59,95 euro, dhe përfshin një çantë udhëtimi për ruajtje, një kapak me kyç dhe kabllon e karikimit USB-C në USB-A.

Kjo pajisje nuk është asgjë më shumë se një transmetues dhe marrës Bluetooth që mund të lidhet me folenë e kufjeve një çmim më të lartë të modeleve të ndryshme që mund të gjejmë aktualisht në Amazon. Avantazhi i vetëm mbi këto nuk është vetëm garancia e ofruar nga marka, por edhe pajtueshmëria me çdo produkt të Apple, qoftë AirPods apo ndonjë kufje Bluetooth nga firma Beats.


Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.