AirPods Fake 3 të bëra para origjinaleve të mollës

AirPods Fake

Së shpejti do të jeni ndër të parët që do të blini AirPods të ri 3. Sa keq që janë false, meqenëse ato autentike të Apple nuk kanë filluar ende të prodhohen. Në vend të kësaj, duket se falsifikimet janë tashmë një realitet. Edhe pse mund të duket e padëgjuar, është një situatë që ndodh zakonisht, veçanërisht në fanellat e skuadrave të futbollit.

Çdo vit ekipet më të rëndësishme në botë me një shitje të shkëlqyeshme të këmishave paraqesin një model të ri. Epo, gjëja normale është që bluzat e falsifikuara të sezonit të ri të shfaqen në treg përpara markave zyrtare. Dhe tani thjesht u ndodhi të ardhmes 3 AirPods.

Përdoruesi Duan Rui ka publikuar në llogarinë e tij Twitter, një video ku disa AirPods 3 të rremë shfaqen kinse me i njëjti model sesa origjinalet e Apple.

Siç tha analisti disa ditë më parë Ming-Chi Kuo, AirPods të rinj nuk do të hyjnë në prodhim deri në tremujorin e tretë të këtij viti, kështu që lëshimi i tyre nuk është aq afër sa mendohej.

Kuo gjithashtu raportoi se e reja AirPods Ata do të shfaqin një faktor të ri formash dhe dizajn "të ngjashëm me AirPods Pro", megjithëse nuk shtoi më shumë detaje.

Imazhe më të fundit të rrjedhura kanë treguar që ndërsa dizajni i AirPods të ardhshëm është i ngjashëm me atë të AirPods Pro, AirPods 3 nuk do të shfaqë këshilla të zëvendësueshme të veshëve prej gome. Kjo ndjek strategjinë e Apple për marketing AirPods të nivelit fillestar me një përshtatje "universale" dhe AirPods Pro pëlqen që ato të kenë një përshtatje shumë më të fortë në veshin e secilit përdorues.

Veshjet e reja të Apple me gjasë nuk do të sjellin veçori të tjera AirPods Pro, të tilla si modalitetet e modalitetit. anulimi aktiv i zhurmës dhe transparencë, por ato do të sjellin një rast të ri karikuesi.

Edhe nëse AirPods 3 janë ende disa muaj larg për momentin, videoja e falsifikuar e shpërndarë nga Duan Rui mund të tregojë një dizajn të jashtëm mjaft afër asaj që paraqet në të vërtetë AirPods 3 i ardhshëm zyrtar i botës. mollë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.