AirPods 3 do të mbërrijë me iPhone të ri në shtator

3 AirPods

AirPods 3, pa rregullime gome ose anulim të zhurmës.

Ky është një tjetër nga thashethemet që ne po shohim me muaj nga Apple dhe kjo është se gjenerata e re e tretë AirPods do të ishte pothuajse gati për t'u prezantuar. Tani Gjithçka duket se tregon se ata do të mbërrijnë në shtator.

Sipas mediumit popullor DigiTimes kompania Cupertino planifikon prezantoni këto kufje gjatë ngjarjes së re të iPhone, Të paktën nëse nuk i paraqesin si të tillë në ngjarje, ata mund të na lëshojnë direkt në internet siç kanë bërë me disa nga pajisjet që kanë në treg, për shembull Beats Studio Buds.

Fundi i vitit për shumë produkte

Gjithçka tregon (nëse i kushtojmë vëmendje thashethemeve) që do të kemi një fund i ngjeshur i vitit për sa i përket prezantimeve të produkteve të reja të tilla si portiku i gjeneratës së tretë, modelet e reja të iPhone, MacBook Pro i ri 14 dhe 16 inç, iPad mini dhe më shumë ...

Tani për tani nuk ka asgjë të konfirmuar zyrtarisht dhe logjikisht duhet të jemi të kujdesshëm me këto thashetheme që shfaqen në rrjet pasi kemi qenë me ta për një kohë të gjatë. Në çdo rast, AirPods mund të ketë një gjeneratë të re para fundit të vitit dhe këto, siç është spekuluar me muaj, do të ishin të ngjashme me AirPods Pro aktual, por me kufizime në aspektin e tyre teknik siç është mos përfshini anulimin aktiv të zhurmës si standard. Ne do të shohim se çfarë përfundon në fund të ndodhë me këto kufje dhe do të shohim gjithashtu se si përparojnë thashethemet gjatë kësaj vere që për momentin po lëviz mjaft në këtë drejtim.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Javi dijo

  "Shtator". Po aq korrekte sa "cocreta", po aq vulgare. E papërshtatshme për një medium që aspiron të jetë gazetaresk.

  1.    Louis Padilla dijo

   Cocreta nuk paraqitet në fjalorin RAE, kështu që nuk është e saktë në spanjisht. Shtatori shfaqet në fjalorin e RAE, kështu që, sa më pak që ju pëlqen, është e saktë.

   Nga rruga, ne nuk aspirojmë të jemi një medium gazetaresk, ne jemi një blog teknologjik dhe aspirojmë t'i bëjmë gjërat mirë, si të shkruajmë në mënyrë korrekte.