AirPods doli në Apple Store javën e ardhshme

Disa orë më parë, djemtë me qendër në Cupertino kanë hapur periudhën e rezervimit për atë që do të prisnim AirPods, kufjet pa tel të menaxhuara nga çipi W1 që Apple prezantoi së bashku me Beats Solo 3 dhe BeatsX në fjalën e fundit, në të cilën The modelet e reja të iPhone dhe modelet e reja të Apple Watch Series 1 dhe Series 2 gjithashtu panë dritën e ditës. Koha e dorëzimit është rritur pak nga pak me kalimin e minutave. në shumë vende, disponueshmëria për to tashmë i kalon katër javë, përfshirë Spanjën.

Më fatlumët, shumë nga lexuesit tanë që janë pajtuar në kanalin tonë Telegram, kanë pasur mundësinë të blejnë AirPods menjëherë pasi të dalin në shitje dhe do të fillojnë t'i marrin nga 20 Dhjetor Nëse aktualisht dëshironi t'i blini ose nuk i bëni e keni shumë të qartë nëse këto kufje wireless Apple janë për ju, mund të prisni për javën e ardhshme, pasi që sipas kompania do të fillojë të jetë në dispozicion në Apple Store, në mënyrë që çdokush i interesuar të provojë nëse vërtet i plotëson nevojat e tij audio, ose nëse përkundrazi, AirPods kanë tendenca vetëvrasjeje nga veshët e tyre.

Nëse nuk jeni nga ata me fat që keni një Dyqan Apple afër, javën e ardhshme mund të shkoni te një nga shitësit e Apple të autorizuar në Spanjë, ku sipas kompanisë ata do të jenë gjithashtu në dispozicion për t'i provuar ato. Ajo që nuk mund të bëhet përmes dyqanit është blerja e tyre, pasi mënyra e vetme për t'i blerë ato është aktualisht përmes faqes zyrtare të Apple.

A i keni rezervuar AirPods tuaj? Apo preferoni të shkoni në një dyqan Apple më parë për të parë nëse këto kufje pa tela Apple justifikojnë çmimin e tyre dhe nëse ato gjithashtu përshtaten me nevojat tuaja.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Fran dijo

  Këta njerëz janë të vonuar në mënyrë të pashpresë, duke pritur që të jenë në gjendje t'i blejnë ato dhe të mbërrijnë për Krishtlindje, ata vendosin rezervimet pa paralajmërim (a jemi fallxhorë?) Tani 4 javë më shumë për të mos dhënë njoftim për rezervimet. Faleminderit Apple çdo ditë që shikon më shumë

 2.   jimmyimac dijo

  I bleva dje kur e lexova ne ndonje prurje, nuk mbaj mend se cili, ata me sjellin me dorezim te shpejte te marten, puna eshte se edhe une i kisha vendosur ne dyqanin e aplikacioneve te mollve si te preferuara dhe duhet te ishin ata që dërguan një email ose njoftim për ata që e kanë kërkuar që të jenë të parët që do t'i kapin, por me të vërtetë është e padobishme.