Informacioni i ri gjithashtu siguron që AirPods do të mbërrijnë para Krishtlindjeve

AirPods Unë e di që shumë përdoruesve nuk u pëlqen që ne publikojmë informacione kontradiktore, por unë gjithashtu e di se ka përdorues të tjerë që presin ndonjë të dhënë nga kufjet pa tela të Apple si uji i majit. Kur Phil Schiller prezantoi AirPods Gjatë fjalës kryesore shtatorin e kaluar, ai njoftoi se mund t'i blinim nga fundi i tetorit, por tashmë është mesi i dhjetorit dhe ato nuk janë ende të disponueshme. Disa thashetheme sigurojnë që ne nuk do të jemi në gjendje t'i blejmë ato deri në vitin 2017, por raporte të tjera, siç janë ato më të fundit, sigurojnë që do të jetë në dispozicion para Krishtlindjeve.

Informacioni i fundit vjen nga dora e John Gruber i cili, duke cituar burime 100% jo të besueshme, siguron se AirPods do të mbërrijë në kohë për pushimet e Krishtlindjeve, një kohë që në Spanjë fillon zyrtarisht të enjten e ardhshme, 22 dhjetor, që përkon me tërheqjen e Krishtlindjeve. Sipas Gruber, AirPods do të jetë në dispozicion "në ditët e ardhshme".

John Gruber: "AirPods më në fund do të mbërrijnë në ditët e ardhshme"

Ata po afrohen shumë për të humbur pushimet. Unë sapo dëgjova në 24 orët e fundit, jo nga një zog i pozicionuar shumë mirë, por nga një zog, që ekziston mundësia që të ketë pëshpëritje brenda Apple, midis njerëzve që punojnë në dyqane fizike, se ata do të arrijnë në ditët në vijim " .

Nga sa duket, Apple nuk është i gatshëm të humbasë një kohë blerjeje aq të rëndësishme sa Krishtlindjet, kështu që ata kanë vendosur të gjithë mishin në skarë në mënyrë që, të paktën, AirPods të shfaqet gjatë këtyre ditëve. E keqja është se, nëse ata arrijnë më në fund, disa njësi do të mbërrijnë, kështu që ia vlen t'i kushtohet vëmendje dhe me gishtin tuaj të gatshëm për të bërë blerjen nga Apple Store në internet ose nga aplikacioni i dyqanit të pajisjeve Apple. Sigurisht, pasi lexova atë të «jo nga një zog i pozicionuar mirë por nga një zog»Nuk do të kisha shumë shpresë ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.