AirPods do të dalë në treg në 30 nëntor sipas Fnac France

airpods-fnac-france

Po, disa orë më parë ti Ne njoftuam se këtë Krishtlindje e reja AirPods, kufjet pa tel me të cilat Apple planifikon të revolucionarizojë bota e Kufje Bluetooth. Një bast i shkëlqyeshëm nga djemtë e bllokut për të rinovuar kufjet e tyre klasike të bardha (EarPods) duke u dhënë atyre teknologjinë më të përparuar në treg.

Epo, ne vazhdojmë të marrim data dhe duket se kjo është e fundit ... Dhe ne jemi pak vonë me këtë çështje, AirPods do të nisë gjatë muajit tetor siç njoftoi Apple gjatë prezantimit kryesor të iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus të ri, por tetori arriti, dhe nëntori, dhe asnjë shenjë e të pandehurve AirPods ... Por siç ju thamë, sapo kemi mësuar për një datë që duket se konfirmohet: Më 30 nëntor, AirPods të rinj do të fillojnë të shiten dhe ne nuk e themi kështu, thotë Fnac France.

Për ata që nuk e dinë Fnac, është një distributor i teknologjisë dhe produkteve kulturore (megjithëse ata tashmë shesin gjithçka) francés, një nga kompanitë më të rëndësishme në vendin galik. Kjo Fnac thotë se është diçka e besueshme, pasi që nga vetë dyqani online i kompanisë ne mund të rezervojmë këto AirPods të rinj nga sot dhe sipas asaj që ata thonë, Dërgesa do të bëhet më 30 Nëntor.

Ju tashmë i dini, pikërisht për fushatën e Krishtlindjes, datat në të cilat AirPods të rinj padyshim mund të bëhen një dhuratë e yllit. Ata kanë një çmim i lartë (179 €) por mund të jetë diçka e pranueshme (në varësi të buxheteve) në mënyrë që bëhuni një dhuratë e shkëlqyer, ose vetë-dhuratë. Ende nuk ka konfirmim nga djemtë në bllok, por nga këndvështrimi ynë që Fnac publikon këtë datë do të thotë se ata do të lançohen këtë ditë pa dyshim.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.