Ekskluzive AirPods Pro për të festuar vitin e ri në Kinë

Viti i Ri kinez

Apple dëshiron të festojë Vitin e Ri Kinez me një edicion special i kufjeve të famshme AirPods Pro, në këtë rast, ikona ekskluzive për tregun kinez që është gdhendur në kuti dhe në kutinë e karikimit të kufjeve, Ox. Sipas horoskopit kinez, kjo gjithmonë do të thotë rregull, disiplinë, përpjekje dhe punë e palodhur.

Viti i Ri kinez

Logjikisht, kufjet janë saktësisht të njëjta me ato që kemi në vendet e tjera për nga specifikimet, ngjyra, etj., Por ato e kanë të regjistruar këtë detaj për ata që duan të japin kufjet për këto data kaq të rëndësishme për këtë vend. Sigurisht këto Ekskluzive AirPods Pro ato janë një dhuratë e yjeve në vend.

Në Cupertino ata janë në rastin e kësaj feste dhe për këtë arsye ata duan të shtojnë. Në faqen e internetit të vetë vendit mund të shihni një udhëzues të veçantë dhuratash për festimin e këtij Viti të Ri Kinez në të cilin u rekomandon përdoruesve dhurata të ndryshme nga katalogu i produkteve si modelet e reja të iPhone 12, pajisje të ndryshme MagSafe, edicionin special për AirPods, Apple Shikoni, Mac me përpunuesit e rinj M1, iPad dhe më shumë.

Ka disa media që i bënin jehonë lajmit dhe në këtë rast 9To5Mac nuk mund të mungonte si shumë të tjerë. E vërteta është se shumica e shitjeve të produkteve të Apple janë në Kinë, kështu që është normale që ata të kryejnë këtë lloj fushate në të cilën ata inkurajojnë blerjet në një farë mënyre.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.