Vitin e ardhshëm AirPods do të ndajë modelin me Pro

aeropodet pro

Duket se AirPods të Apple për vitin 2021 të gjithë do të ishin të ngjashëm në dizajn dhe nga ajo që thotë analisti i mirënjohur i KGI, Ming-Chi Kuo, modelet e reja do të mbërrijnë me këtë SiP të përdorur në AirPods Pro aktual. Kjo nuk është asgjë më shumë se ndryshimi i brendshëm i dizajnit të kufjeve që do të sillte ndryshime brenda tyre, kështu që pritet që këto të përfundojnë të jenë Pasardhësit e Rrymës AirPods dhe me një madhësi të përgjithshme disi më të vogël se zakonisht.

Studio e mundshme AirPods është përfolur për një kohë të gjatë, këto do të ishin kufjet tipike të shiritave të kokës ndërsa AirPods dhe AirPods Pro do të ishin të njëjta në dizajn ose shumë të ngjashme. Logjikisht, brendësia e këtyre do të ndryshojë në varësi të modelit, por AirPods mund të bëjë një hap në modelin aktual të Pro. Mund të themi që AirPods 3 dhe AirPods Pro do të ishin shumë të ngjashëm nga jashtë.

Nga ana tjetër, është e qartë se parashikimet e Kuo gjenerojnë gjithmonë atë mendim për diçka logjike dhe kjo është ajo Duket qartë se AirPods dhe AirPods 2 mund të shkojnë ashtu si AirPods Pro aktual për sa i përket dizajnit. AirPods të rinj do të mbërrijnë në 2021 nëse parashikimet e Kuo dhe pjesa tjetër e analistëve janë të sakta, prandaj është logjike pjesërisht që ato të ndryshojnë modelin. Mbetet të shihet se çfarë do të ndodhë më në fund me gjeneratën e ardhshme të AirPods Pro të njohur, por përtej disa ndryshimeve të brendshme duket se mund të kenë pak përmirësime. Kjo është një rrugë e gjatë, kështu që jini të durueshëm.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.