AirPods Pro mund të mbërrijë në ngjyra të ndryshme

Thashethemet vazhdojnë të shfaqen për AirPods Pro të ardhshëm që mund të shohim më vonë këtë vit, madje ka zëra që këtë javë tjetër. Kufjet e reja të Apple "pa tel të vërtetë" mund të vijnë me veçori të reja, si anulimi i zhurmës, por edhe me një dizajn të ri dhe diçka që ne kemi kërkuar që nga gjenerata e parë e AirPods: ngjyra të reja.

Sipas Economic Daily News, një uebfaqe kineze e lajmeve, AirPods të rinj mund të mbërrijnë me një total prej tetë ngjyrash, përfshirë katër që shihni në imazhin e artikullit që shoqërojnë katër ngjyrat e iPhone 11 Pro: Ari, Argjendi, Gri Hapësirë ​​dhe Jeshile e Natës.

Tetë ngjyrat në total duken si një bast i rrezikshëm, duke marrë parasysh që që nga lansimi i tij gati dy vjet më parë, ne i kemi pasur ato vetëm në të bardhë. Sidoqoftë, nëse shikojmë se çfarë ka bërë Apple me kufjet e saj Beats, është një mundësi që as ne nuk mund ta përjashtojmë plotësisht. Për më tepër, duhet të shtojmë detajet se katër ngjyrat që kemi përmendur dhe që korrespondojnë me ngjyrat e iPhone 11 Pro aktual, do të ishin me një fund mat., si me pjesën e pasme të xhamit të iPhone, një risi këtë vit që është pritur shumë mirë nga përdoruesit.

Përveç këtyre ngjyrave të reja, AirPods Pro do të përfshinte anulimin e zhurmës, rezistencën ndaj ujit dhe djersës, një trup metalik dhe një cilësi më të lartë të zërit sesa AirPods aktual. Modalitete të ndryshme të zërit gjithashtu spekulohen, duke përfshirë një modalitet "transparence" që do t'ju lejojë të shtypni anulimin e zhurmës dhe të dëgjoni zhurmën e ambientit. Me një çmim rreth 259 dollarë, këto AirPods Pro do të ishin 60 dollarë më të shtrenjtë se AirPods 2 me kutinë e karikimit pa tel (199 dollarë). Në ndryshimin në Spanjë ato mund të arrijnë 289-299 €, 60-70 € më të shtrenjta se AirPdos 2 me karikim pa tel. Kur një Keynote në Tetor duket plotësisht i hedhur poshtë, këto AirPods Pro të reja mund të mbërrijnë përmes një njoftimi për shtyp të thjeshtë, diçka vërtet e habitshme.


Na ndiqni në Google News

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.