AirPods Pro për 190 euro dhe oferta të tjera të shkëlqyera të produktit Apple

Apple AirPods Pro

Meqenëse Apple arriti një marrëveshje me Amazon për të shitur produktet e saj drejtpërdrejt përmes platformës më të përdorur të tregtisë elektronike në botë (një marrëveshje që, nga rruga, Është duke u hetuar), blini produkte Apple me zbritje interesante me të njëjtën garanci si gjithmonë, është një realitet.

Çdo javë, nga iPhone Actualidad ne do t'ju tregojmë Ofertat më të mira të Amazon për produktet e Apple, kështu që nëse jeni duke kërkuar për një MacBook të ri, një iPhone, disa AirPods ose ndonjë produkt tjetër nga kompania Tim Cook, ju ftoj ta ruani këtë artikull si të preferuarit tuaj.

Të gjitha ofertat që ju tregojmë në këtë artikull gjenden në dispozicion në kohën e publikimit. Ka të ngjarë që me kalimin e ditëve, ofertat nuk do të jenë më në dispozicion ose do të rriten në çmim.

AirPods Pro për 190 euro

AirPods Pro janë kufjet më të kompletuara wireless të Apple me një sistemi aktiv i anulimit të zhurmës dhe që përfshin gjithashtu një mënyrë transparence (një nga më të mirat në treg sipas ekspertëve).

El çmimi i zakonshëm i AirPods Pro është 279 euro, megjithatë, ne mund t'i marrim ato vetëm për 190,90 euro, i njëjti çmim me të cilin mund t'i gjenim gjatë Prime Day.

Përveç një sistemi të anulimit të zhurmës dhe mënyrës së transparencës (në mënyrë që të mos shkëputeni plotësisht nga jashtë), AirPods Pro përfshin disa jastekë konik silikoni në tre madhësi për t'iu përshtatur veshëve tanë.

Ato janë rezistente ndaj djersës dhe ujit, përfshin një sistem barazues adaptues sipas formës së veshit tonë, përfshin mbështetje për "Hey Siri" dhe falë kutisë së karikimit me valë mund të gëzojmë më shumë se 24 orë autonomi (duhet të kihet parasysh se nëse abuzojmë me anulimin e zhurmës, jeta e baterisë shkurtohet).

Blini AirPods Pro për 190 euro në Amazon.

MacBook Pro 2020 me procesor M1 për 1.175 euro

Me radhën rreth qoshe (me qëllim lojërash), nëse jeni duke kërkuar një ekip mjaft e fuqishme dhe gjithashtu na ofron autonomi bujareNjë nga opsionet më të mira brenda ekosistemit Apple gjendet në MacBook Pro 2020 me procesorin M1.

Çmimi i këtij MacBook është 1449 euro, një çmim që Ai bie në 1.175 euro në Amazon. Ky model është në ngjyrë argjendi dhe gri hapësinore për të njëjtin çmim. Hapësira e magazinimit të këtij modeli është 256 GB dhe menaxhohet nga 8 GB RAM. Nga rruga, tastiera ka një paraqitje QWERTY në spanjisht

Blini MacBook Pro 2020 për 1.171 euro.

AirPods me kuti karikimi pa tel për 183 euro

Nëse nuk doni të izoloheni plotësisht nga turma e çmendur dhe pavarësisht se keni pothuajse të njëjtin çmim, një opsion tjetër nëse jeni duke kërkuar për AirPods janë AirPods të gjeneratës së 2 -të me kuti ngarkimi pa tel. Këto kufje përshtaten me çdo lloj veshi, kështu që ato na lejojnë të jemi të vetëdijshëm për tingujt që na rrethojnë.

Su çmimi i zakonshëm është 229 euro, por me 20% zbritje që gjejmë në Amazon, ata qëndrojnë në 183 euro.

Rasti i karikimit është pa tel (ekziston një version me kutinë e karikimit me lidhje rrufeje) ne mund të përdorim çdo karikues pa tel për ta rimbushur atë. Isshtë në përputhje me funksionin "Hey Siri" dhe na ofron autonomi me kutinë e karikimit deri në 24 orë.

Blini AirPods të gjeneratës së 2 -të me kuti karikimi pa tel për 183 euro në Amazon.

Gjenerata e dytë AirPods për 2 euro

Nëse dëshironi të blini AirPods me çmimin më të mirë dhe nuk e keni problem që kutia e karikimit të bëhet përmes kabllit, Ju mund të zgjidhni AirPods të gjeneratës së dytë pa një kuti karikimi pa tel, një model që ka një çmim të rregullt prej 2 euro që mund ta gjejmë në Amazon vetëm për 139 euro.

Përfitimet që na ofron ky model pa një kuti karikimi pa tel, ata janë të njëjtë që mund të gjejmë në modelin me karikim pa tel, ky është ndryshimi i vetëm midis të dyve.

Blini AirPods të gjeneratës së dytë për 2 euro në Amazon.

AirPods MAX nga 536 euro

Basti më i fortë i Apple për dashamirët e muzikës janë AirPods MAX, kufje që tashmë Ne patëm mundësinë të testonim iPhone aktualidad dhe që janë jashtë shumicës së buxheteve të përdoruesve, meqenëse ato shkojnë deri në 629 euro.

Këto kufje janë në dispozicion në ngjyra të ndryshme: rozë, argjend, gri hapësinore, blu qielli dhe jeshilePër më tepër, ne mundemi blini jastëkë me ngjyra të tjera në mënyrë që të personalizojmë estetikën e modelit tonë.

Nëse jeni duke kërkuar për një ofrojnë në Amazon këto kufje, ju jeni me fat që nga modeli në Ngjyra rozë është në dispozicion për 536 euro. Nëse nuk ju pëlqen trëndafili, një tjetër nga ngjyrat që na ofrojnë një zbritje interesante është argjend për 579 euro. AirPods MAX është me ngjyra Gri hapësirë ​​janë për 540 euro.

Blini AirPods MAX në Pink për 536 euro në Amazon.

Blini AirPods MAX në Argjend për 579 euro në Amazon.

Blini AirPods MAX në Space Grey për 540 euro në Amazon.

Karikues MagSafe Duo për 117 euro

Me fillimin e Teknologjia MagSafe në iPhone (Kjo teknologji u zhduk 4 vjet më parë nga sfera e MacBook, megjithëse sipas thashethemeve të ndryshme është gati të kthehet), Apple ka nisur një seri aksesorësh për të përfituar prej saj.

Një prej tyre është karikuesi i dyfishtë MagSafe, një karikues që na lejon karikoni iPhone 12 ose më vonë dhe Apple Watch së bashku, megjithëse ne gjithashtu mund të përdorim çdo smartphone tjetër me karikim pa tel, megjithëse nuk përfiton nga teknologjia e fiksimit MagSafe.

Çmimi i zakonshëm i MagSafe Duo është 149 euro, megjithatë, për disa ditë, ne mund ta blejmë atë në Amazon për vetëm 117 euro. Ky ngarkues paloset dhe merr shumë pak hapësirë, kështu që është ideal për udhëtime, jo për përdorim të rregullt për të karikuar iPhone dhe Apple Watch, edhe pse është gjithashtu i vlefshëm. Mos

Blini MagSafe Duo për 117 euro në Amazon.

iPhone 12 dhe 12 mini në ngjyrë Mauve nga 769 euro

Ngjyra më e fundit që Apple ka shtuar kohët e fundit në gamën e iPhone 12 është e purpurt. Në Amazon mund të gjejmë iPhone 12 Mini në Mauve me 128 GB hapësirë ​​ruajtëse për 769 euro, e cila paraqet një zbritje prej 10% në çmimin e saj zyrtar, i cili është 859 euro.

Por nëse iPhone 12 Mini është shumë i vogël për ju, mund të zgjidhni 100 euro më shumë për të. iPhone 12 në të njëjtën ngjyrë dhe gjithashtu me 128 GB hapësirë ​​ruajtëse. Çmimi i tij i zakonshëm është 959 euro, megjithatë, në Amazon është në shitje 859 euro.

iPhone 12 Mini me 128 GB hapësirë ​​ruajtëse në Mauve për 769 euro në Amazon.

iPhone 12 me 128 GB hapësirë ​​ruajtëse në Mauve për 859 euro në Amazon.

Apple Wath Series 6 GPS nga 379 euro

El Apple Watch Series 6 me kuti alumini 40mm në blu të thellë, është në dispozicion në Amazon për 379 euro, ndërsa modeli me një kuti alumini 44 mm në të njëjtën ngjyrë shkon deri në 399 euro.

Blini Apple Watch me ngjyrë blu të thellë 40 mm për 379 euro në Amazon. Modeli në ngjyra e bardhë është në dispozicion për të njëjtin çmim dhe PRODUKTI (E kuqe) zbret në 373 euro.

Blini Apple Watch me ngjyrë blu të thellë 44 mm për 399 euro në Amazon.

Apple Wath Series 6 GPS + Cellular nga 429 euro

Seria Apple Watch 6 me një kuti alumini 40 mm në ngjyrë blu të errët, është në dispozicion në Amazon për 429 euro në të tijën GPS + Versioni celular, ndërsa modeli me një kuti alumini 44 mm në të njëjtën ngjyrë dhe të njëjtën lidhje, shkon deri në 509 euro (çmimi i zakonshëm 559 euro).

Blini Apple Watch Series 6 GPS + Cellular për 429 euro.

Blini Apple Watch Series 6 GPS + Cellular për 509 euro.

Shënim: çmimet mund të ndryshojnë në çdo kohë nëse oferta nuk është më e disponueshme


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.