AirPods të së Premtes së Zezë

Apple AirPods Pro

Bëhet fjalë për një nga datat më të pritura nga përdoruesit që zakonisht përfitojnë nga kjo periudhë e vitit për të bërë blerjet e tyre të Krishtlindjeve. E kam fjalën për të Premten e Zezë, e cila këtë vit bie Nëntor 25, një ditë pas Ditës së Falënderimeve në Shtetet e Bashkuara.

Vite më parë, e Premtja e Zezë pushoi së qeni një ditë për të zgjatur deri në një javë (perfekte për më të paditurit dhe/ose të mbetur prapa) ideale për blini disa AirPods të reja ose rinovoni ato që kemi ruajtur në sirtar sepse bateria nuk na ofron më të njëjtat përfitime si kur i blemë.

Cilat modele AirPods janë në shitje të Premten e Zezë

Që nga lansimi i gjeneratës së parë të AirPods në 2016, Apple është larguar duke zgjeruar këtë gamë të kufjeve, lançimi i modeleve me të gjitha llojet e veçorive dhe përshtatja në të gjitha xhepat.

AirPods Pro 2 i gjeneratës

TOP OFERTA Apple AirPods Pro...
Apple AirPods Pro...
Nuk ka komente

Me lançimin e gjeneratës së tretë AirPods disa javë më parë, blini AirPods të gjeneratës së dytë me një çmim interesant është më shumë se një realitet.

Në muajt e fundit, ky model ka rënë shumë në çmim në Amazon, çmim që do të ulet edhe më shumë gjatë të Premtes së Zezë. Këto kufje kanë qenë gjithmonë më të shiturit në Amazon gjatë të Premtes së Zezë.

Gjenerata e AirPods 3

TOP OFERTA Apple AirPods...
Apple AirPods...
Nuk ka komente

AirPods i gjeneratës së tretë sapo u shfaqën në treg kaq vërtet do të jetë shumë e vështirë për të gjetur një ofertë të këtij modeli të ri, edhe pse nuk mund ta përjashtojmë.

Logoja e Amazon

Provoni Audible 30 ditë falas

3 muaj Amazon Music falas

Provoni Prime Video 30 ditë falas

Produkte të tjera të Apple në shitje për të Premten e Zezë

Pse ia vlen të blini AirPods të Premten e Zezë?

Avantazhi kryesor që na ofron gama AirPod gjendet në përputhshmërinë me secilin prej produkteve të Apple. Gjithashtu, falë çiftimi automatik as nuk duhet t'i prekim për të vazhduar të luajmë në pajisje të tjera.

Megjithatë, ata nuk na ofrojnë cilësinë më të mirë të audios që mund t'i gjejmë në kufje plotësisht pa tela.

Duke marrë parasysh që shumica prej nesh kanë veshë prej druri dhe që mezi dallojmë cilësinë e zërit që na ofrojnë disa modele, blerja e AirPods në të Premten e Zezë është një opsion i shkëlqyer për të kompletuar ekosistemin tonë Apple, pasi historikisht është koha e vitit në të cilën ajo ul më shumë çmimin e saj.

Sa ulen zakonisht AirPdos të Premten e Zezë?

AirPods më të fundit, gjenerata e tretë, nuk do të kenë një zbritje spektakolare në çmimin e tyre të zakonshëm, përtej zbritjes së 2% që keni aktualisht.

Gjenerata e dytë AirPods, të cilat Apple i shet më lirë sepse janë disi të vjetruara, mund ul çmimin e tij midis 7 dhe 15%, megjithëse ka mundësi që disa fushata të nisin me njësi të kufizuara me një zbritje më interesante siç e pamë disa muaj më parë.

Modeli Pro i AirPods e thekson këtë do të merrni një zbritje interesante, pasi rinovimi i tij pritet në fillim të vitit të ardhshëm. Nëse prisnit një ofertë për të blerë AirPods Pods, na ndiqni gjatë të Premtes së Zezë, pasi ne do t'ju informojmë menjëherë për të gjitha ofertat.

Nëse flasim për kufjet më cilësore që na ofron Apple, duhet të flasim për AirPods Max, një kufje që muajt e fundit ka qenë në dispozicion herë pas here në Amazon për pak më shumë se 600 euro për versionin aktual.

Ka të ngjarë që gjatë të Premtes së Zezë ajo ofertë specifike të jetë sërish i disponueshëm apo edhe ul çmimin edhe më shumë.

Sa zgjat e Premtja e Zezë në AirPods?

E premte e zeze do të fillojë zyrtarisht më 25 nëntor në orën 0:01 minuta dhe do të zgjasë deri në orën 23:59 të së njëjtës ditë. Megjithatë, dhe si zakonisht, dyqanet e mëdha online dhe fizike do të fillojnë të publikojnë ofertat të hënën, më 21 nëntor, ku dita e fundit është e hëna më 28 nëntor.

Ku të gjeni ofertat e AirPods të Premten e Zezë

Apple Store në Paris

Mos prisni që Apple të lëshojë një ofertë i AirPods as gjatë javës së të Premtes së Zezë dhe as ditën më të rëndësishme, 25 Nëntor.

mollë ka disa vite që nuk e feston të Premten e ZezëPrandaj, nëse po kërkoni të përfitoni nga kjo ditë për të rinovuar një produkt të Apple, mos shikoni në faqen e internetit të Apple.

Amazona

El vendi më i mirë për të blerë produktet e Apple Është Amazon, si për çmimet atraktive që na ofron, ashtu edhe për garancinë, pasi është e njëjta që na ofron kompania me qendër në Cupertino. Përveç kësaj, ajo ka një shërbim ndaj klientit që shumë kompani do ta dëshironin tashmë.

mediamarkt

Nëse Amazon nuk është i bindur, mund të përfitoni Ofertat e MediaMarkt AirPods, një dyqan që çdo vit bast shumë fuqishëm për produktet e Apple, veçanërisht gamën AirPods.

Gjykata angleze

Nuk mund të mos përmendim El Corte Inglés, të dyja përmes faqes së saj të internetit dhe përmes institucioneve që ka shpërndarë në shumicën e qyteteve spanjolle.

K Tuin

Nëse nuk keni një Apple Store afër, K-Tuin është alternativa më e mirë, një dyqan që shet vetëm produkte Apple, duke qenë një rishitës zyrtar dhe ku do të kemi të njëjtën garanci sikur të kemi blerë direkt nga Apple.

Makinistë

Nëse ju pëlqen të blini online dhe nuk dëshironi të bëni radhë, përveç Amazon, mund të gjeni edhe zbritje interesante në AirPods në faqen e internetit të Macnificos, ku përveç kësaj do të gjejmë edhe një numër të madh aksesorësh për kufjet me valë Apple.

Shënim: Kini parasysh se çmimet ose disponueshmëria e këtyre ofertave mund të ndryshojnë gjatë ditës. Ne do ta përditësojmë postimin çdo ditë me mundësitë e reja që ekzistojnë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.