Një thashethem tregon arritjen e AirPods 3 të martën, 18 maj

Klone AirPods 3

Një thashethem i ri tregon se AirPods 3 të Apple mund të mbërrijë të martën e ardhshme, 18 maj, ky lajm vjen nga youtuber Luke Miani dhe u shpërnda për herë të parë në faqen e internetit të AppleTrack. Për javë me radhë ne kemi njoftuar mbërritjen e mundshme të këtyre kufjeve të reja Apple por ato nuk kanë specifikuar vetëm një datë të saktë të lançimit në këtë rast për të cilin flasim të martën 18.

AirPods të rinj tre prej të cilëve ka disa interpretues që tregojnë se do të ishin shumë të ngjashëm me AirPods Pro të Apple do të kishin disa veçori më pak se këto, por ato nuk do të kufizohen për këtë. Estetika e këtyre AirPods të rinj shpresoj të jetë shumë e ngjashme me atë të AirPods Pro, po, ato nuk do të shtojnë majën e silikonit dhe nuk do të kenë as anulim aktiv të zhurmës.

Gjëja për të mos pasur anulim aktiv të zhurmës është një çështje që ne e kemi diskutuar disa herë sot, iPhone dhe është normale që ata nuk e kanë ose nuk e përfshijnë këtë anulim të zhurmës kur kufjet ata nuk e kanë këtë majë silikoni që izolon pak më shumë zhurmë të jashtme. Përvoja e anulimit të zhurmës nuk do të ishte plotësisht pozitive.

Ky lajm u nda nga media 9To5Mac por nuk është i pari dhe i vetmi që vjen nga këto AirPods. Këto AirPods të rinj pritet të vijnë krah për krah me Apple Music Hi-Fi, një tjetër nga thashethemet që janë botuar për disa javë. Dhe a është kjo tingulli me cilësi të lartë do të vinte në shërbimin e Apple së bashku me këto AirPods të rinj.

Kanë mbetur pak më pak se katër ditë për të parë nëse ky lajm është i vërtetë apo jo. A keni humor për disa AirPod të rinj?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.