AirPods janë në rangun më të ulët të të gjitha kohërave dhe ofertat e tjera të produkteve të Apple në Amazon

AirPods Apple

Edhe një javë ju njoftojmë për ofertat më të mira për produktet e Apple të cilat janë në dispozicion në Amazon. Ndërsa afrohet data e prezantimit të gamës së re të iPhone 13, duket se Apple nuk është e interesuar të heqë qafe aksionet në dispozicion dhe, edhe një herë, ne nuk gjetëm ndonjë ofertë për të nxjerrë në pah.

Falë marrëveshjes midis Apple dhe Amazon për të shitur produktet e tyre direkt përmes platformës së tregtisë elektronike të këtyre të fundit, blini produkte Apple me zbritje interesante Me të njëjtën garanci si gjithmonë, është një realitet dhe nganjëherë gjejmë oferta që nuk mund t'i humbasim.

Të gjitha ofertat që ju tregojmë në këtë artikull janë në dispozicion në kohën e publikimit. Ka të ngjarë që me kalimin e ditëve, ofertat nuk do të jenë më në dispozicion ose do të rriten në çmim.

Gjenerata e dytë AirPods për 99 euro

AirPods duket të jetë produkti më i spikatur i Apple në Amazon, që nga gushti, kur filluam të publikonim këtë përmbledhje ofertash, ka qenë gjithmonë në dispozicion me zbritje interesante. Megjithatë, këtë javë, gjenerata e dytë e AirPods me rasti i karikimit me kabllo rrufeje ka ardhur çmimi i tij më i ulët: 99 euro.

Gjenerata e dytë AirPods janë të pajtueshme me funksionin Hey Siri, ato përfshijnë çipin H1 që ju lejon të kaloni midis pajisjeve në një mënyrë të thjeshtë dhe na ofrojnë një autonomi deri në 24 orë falë rastit të karikimit dhe deri në 5 orë rishikim audio. Çmimi i tij i zakonshëm është 179 euro.

Blini AirPods të gjeneratës së dytë për 105 euro në Amazon.

Airpods Pro Max për 499 €

AirPods Max janë gjithashtu shumë të zbritura në Amazon, mund të blihet për 499 € dhe disa ngjyra për më pak para. Pa dyshim, një ofertë shumë interesante duke pasur parasysh se çmimi i saj zyrtar është 629€.

Blini AirPods Pro Max për 499 euro në Amazon.

AirPods Pro me kuti karikimi

AirPods Pro nuk mund të humbasë këtë festë dhe ata gjithashtu kanë arritur çmimin e tyre më të ulët që nga fillimi i tyre: 234,99 €Me Çmimi i zakonshëm i AirPods Pro është 279 euro, kështu që falë kësaj oferte, kursejmë 44 euro, e cila përfaqëson një zbritje prej 37%.

Modeli Pro i AirPods integron një sistemi aktiv i anulimit të zhurmës përveç përfshirjes së një mënyre ambienti që na lejon të jemi të vetëdijshëm për tingujt që na rrethojnë. Ato janë rezistente ndaj djersës dhe ujit, është kompatibil me komandën Hey Siri dhe përfshin jastëkë konike në tre madhësi për ta përshtatur atë me veshët tanë.

Bleni AirPods Pro në Amazon.

Gjenerata e dytë AirPods me kasë me valë

Ashtu si AirPods me një kuti karikimi me kabllo rrufeje, ai ka rënë në çmim, edhe një herë, dhe ne mund t'i gjejmë në është i ulëti i të gjitha kohërave, modeli me një kuti karikimi pa tel, ka rënë gjithashtu në çmim duke arritur minimumin e tij dhe aktualisht ne mundemi gjeni në Amazon për 169 euro.

Çmimi i zakonshëm i AirPods të gjeneratës së dytë me një kuti karikimi pa tel është 229 euro, por falë kësaj oferte nga Amazon, ne mund t'i marrim ato me një zbritje prej 26% (60 euro).

Blini kutinë e karikimit me valë të gjeneratës së dytë AirPods për 169 euro në Amazon.

3 muaj pa Amazon Music HD

Nëse planifikoni të blini AirPods por nuk përdorni Apple Music ose Spotify, mundeni provoni për 3 muaj dhe plotësisht falas Platforma e muzikës streaming e Amazon. Amazon Music HD vë në dispozicion më shumë se 75 milionë këngë për të gjithë përdoruesit, pa reklama dhe me cilësi HD, siç është konceptuar nga artisti.

Përveç kësaj, ajo gjithashtu ofron qasje në miliona këngë me cilësi Ultra HD, me një ritëm biti 10 herë më të lartë. Nëse dëshironi të përfitoni nga kjo ofertë para fundit të 23 shtatorit, ti mund ta besh përmes kësaj lidhjejeMe Sigurisht, nëse keni përfituar nga ky promovim në të kaluarën, nuk do të jeni në gjendje ta bëni përsëri.

Pasi të kenë mbaruar 3 muajt falas në Amazon Music HD, çmimi i tarifës mujore është 9,99 euro, megjithëse mund të çabonoheni pa ndonjë problem ose penalitet.

Dëshironi të shihni më shumë oferta? Mos humbasë gjithçka që është në dispozicion për Prime Day nga Amazon

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.