AirSnap Pro, mënyra më elegante për të mbrojtur AirPods Pro tuaj

Twelve South ka azhurnuar rastin e tij për Apple AirPods Pro të ri, duke mbajtur modelin karakteristik të AirSnap, të disponueshëm për modelet e mëparshme AirPods, si dhe cilësinë e materialeve dhe përfundimet. AirSnap Pro i ri është aksesori perfekt për ata që duan mbroni AirPods Pro tuaj, merrni ato pa rrezikuar humbjen e tyre dhe gjithashtu mund të vazhdoni të përdorni karikimin pa tel.

Pas disa vitesh duke qenë përdorues i AirPods kam ardhur në përfundim se megjithëse mund të jetë e tepërt të vendosni një mbulesë në një mbulesë, nuk ka zgjidhje tjetër përveçse ta bëni këtë. Përfundimi me shkëlqim i çështjes AirPods ndikohet me kalimin e kohës, është e pashmangshme pa marrë parasysh sa jeni të kujdesshëm dhe përfundon me gërvishtje të vogla në të gjithë sipërfaqen që prishin atë fund të çmuar. Pra, meqë do t'i mbrojmë ata, të paktën do ta bëjmë me stil, dhe këtu hyjnë markat si Twelve South.

Lëkurë e një cilësie të lartë dhe një fund që tashmë është shumë karakteristikë e markës për t'u kujdesur për AirPods Pro tonë, por sigurisht pa hequr dorë nga asnjë prej funksioneve të saj. Shtë një mbulesë ideale për ata që nuk duan t'i mbajnë në xhep, dhe për këtë arsye Ne përfshijmë një goditje për keychain ose për ndonjë unazë në çantën ose çantën e shpinës. Ose nëse preferoni, një rrip dore, ashtu si ju preferoni. Të dy aksesorët përfshihen në kutinë e këtij kutia AirSnap Pro. Mbyllja e metaleve do të parandalojë që AirPods tuaj të dalin nga kutia.

Dhe meqenëse do të pyesim, sigurisht që është në përputhje me karikimin pa tel. Ju nuk do të keni problem të rimbushni AirPods Pro tuaj me ndonjë bazë të pajtueshme me standardin Qi. Ju nuk do të duhet të ndryshoni pozicionin ose diçka të tillë, saktësisht si zakonisht dhe mbi bazën e zakonshme. Nëse preferoni të përdorni kabllon Rrufeja mund ta bëni gjithashtu, natyrisht, falë hapjes në pjesën e poshtme. Ne humbasim vetëm një gjë: butoni i rivendosjes i nevojshëm për të lidhur AirPods tuaj. As ky nuk është një problem i madh, pasi është diçka që e përdorni një herë kur vendosni AirPods dhe nëse keni nevojë ta përdorni atë në ndonjë rast tjetër, heqja e çështjes nga çështja është çështje e sekondës.

Mendimi i redaktorit

Rasti Twelve South AirPods është tashmë një klasik midis aksesorëve të kufjeve të Apple dhe sapo është azhurnuar për AirPods Pro. Me prekjen që mund të ofrojë vetëm lëkura premium, dhe me grepa të ndryshme në mënyrë që të mos humbni, mund të vazhdoni të përdorni karikim me tel ose pa tel, ndërsa mbroni AirPods Pro tuaj të çmuar. Çmimi i tij është 39,99 dollarë në faqen e internetit të Dymbëdhjetë Jugut (lidhje), së shpejti në faqet e internetit të tjera të tilla si Amazon.

Air Snap Pro
 • Vlerësimi i redaktorit
 • Vlerësim 4.5 yje
$ 39,99
 • 80%

 • Air Snap Pro
 • Rishikimi i:
 • Postuar ne:
 • Modifikimi i fundit:
 • Dizajn
  Redaktori: 90%
 • Qëndrueshmëria
  Redaktori: 90%
 • Përfundon
  Redaktori: 90%
 • Cilesia e cmimit
  Redaktori: 90%

rekuizitë

 • Lëkurë cilësore
 • Rrip dore dhe goditje
 • I pajtueshëm me karikim pa tela

Contras

 • Butoni i qasjes për të rivendosur

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.