AirSnap Twill nga Dymbëdhjetë Jugu, ne testuam rastin më elegant AirPods

Dymbëdhjetë Jug është një firmë që i është kushtuar aksesorëve cilësorë, të bërë përgjithësisht prej lëkure, për produktet tona të mollës, nga Mac në AirPods. Nuk është hera e parë që kemi në duar një produkt të kësaj firme, Më parë kemi analizuar një mbulesë shumë të ngjashme me këtë por të bërë prej lëkure. Këtë herë ne shijojmë rastin e ri Twelve South AirSnap të krijuar për AirPods tuaj, cilësinë maksimale, dizajnin dhe pajtueshmërinë me karikimin Qi. Mos harroni analizën tonë të hollësishme të asaj që mund të jetë një nga aksesorët më të mirë në treg për kufjet tuaja të vërteta pa tel nga kompania Cupertino.

Mos harroni së pari që kjo mbulesë mund të blihet direkt Uebfaqja e dymbëdhjetë Jugut nga 34,99 € plus kostot përkatëse të transportit në vendin tuaj të banimit, ose bast Amazon, ku marka së shpejti do ta nxjerrë rastin në shitje nga e njëjta 34,99 €Megjithëse mund të kurseni shpenzimet e transportit dhe ta keni në shtëpi brenda 24 orësh nëse keni një pajtim në Amazon Prime, ndërkohë, mund të hidhni një vështrim edhe në versionin e tij prej lëkure ose pjesën tjetër të aksesorëve në dispozicion për të gjitha pajisjet Apple në përgjithësi.

Dizajni dhe materialet: Cilësia e gjithmonë

Nëse ata mund të mburren me ndonjë gjë brenda Dymbëdhjetë Jug Preciselyshtë pikërisht cilësia e ndërtimit dhe kujdesi në dizajn. Rastet AirPods duhet të jenë delikate, si dhe mbrojtëse, një ekuilibër i vështirë për t'u arritur. Në këtë rast, AirSnap i ri është bërë si pjesa tjetër e gamës, në lëkurë, megjithatë ka një shtresë tekstili që e bën atë më rezistent ndaj papastërtive, kërkon më pak kujdes dhe ka një pamje më rastësore. AirSnap Twill i ri mund të blihet në dy ngjyra: Tym dhe Mjegull. Ato janë dy variante të një tekstili gri.

Matjet janë aq të përmbajtura sa mund të kuptohen në një rast për AirPods, kemi madhësi 75 x 53 x 25 milimetra për një total prej 22 gramësh kur janë bosh. Ne kemi një goditje në majë për të qenë në gjendje ta përdorim atë si një zinxhir çelësash, ta kapim në çantën e shpinës ose kudo që e konsiderojmë të përshtatshme. Mbyllja bëhet me një gozhdë metalike në të zezë ku shfaqet logoja e Dymbëdhjetë Jugut. Nga ana tjetër, lFundi ka hapjen e saktë për lidhjen Rrufeja të AirPods dhe kështu do të na lejojë t'i karikojmë ato lehtësisht.

Lejon karikimin pa tel dhe është i rehatshëm në përdorim

Më parë unë sapo kisha përdorur një lëkure AirSnap gjithashtu nga Dymbëdhjetë Jug, kështu që unë kam disa udhëtime në këtë lloj rasti, për fat të keq unë ndalova së përdorurii këto pushime dhe rezultati ishte katastrofik, po, unë kam humbur AirPods tim. Me këtë rast unë kam mbështjellë me këtë ngjyrë AirSnap Twill Smoke palën tjetër të AirPods që kam në shtëpi dhe që shpresoj të mos i humbas. Hapja e kapakut është e lehtë, nuk hapet gabimisht ose futet papastërti, ashtu si foleja e Rrufesë ka saktësi të saktë.

Duhet të theksohet se kjo rast na lejon të përfitojmë nga karikimi pa tel i AirPods të gjeneratës së dytë pa ndonjë nevojë për të hequr kutinë. AirSnap në cilindo prej varianteve të tij na lejon të karikojmë AirPod-et e gjeneratës së dytë pa qenë nevoja t'i nxjerrim, kjo është mjaft komode dhe siguron që kutia e kufjeve të mos pësojë konsumim të panevojshëm për shkak të heqjes së mbulesës dhe vënies së tij vazhdimisht.

rekuizitë

 • Cilësi e shkëlqyeshme e materialeve dhe dizajnit
 • Përputhshmëri e plotë me karikimin Qi dhe Rrufeja
 • Ka një sistem anti-humbje dhe një mbyllje të mirë

Contras

 • Greatshtë e shkëlqyeshme për disa përdorues
 • Sistemi i mbylljes do të ishte më i këndshëm nëse do të magnetizohej
 

Siç kemi thënë më parë, çmimi zyrtar i cilitdo prej varianteve AirSnap, si lëkura ashtu edhe Twill nga Dymbëdhjetë Jugu është 34,99 euro, ju mund t'i blini të dyja në ato web zyrtare si përmes Amazona dhe sinqerisht ato ofrojnë një ekuilibër mjaft të jashtëzakonshëm midis cilësisë, dizajnit dhe funksionalitetit. Nëse jeni duke menduar se AirPod-et tuaja duhet të mbështillen në një kasetë për arsye mbrojtjeje ose praktike, Twelve South AirSnap është një mundësi që unë personalisht e konsideroj të kënaqshme.

Dymbëdhjetë Rasti Twill i AirSnap të Jugut për AirPods
 • Vlerësimi i redaktorit
 • 90%
34,99
 • 90%

 • Dymbëdhjetë Rasti Twill i AirSnap të Jugut për AirPods
 • Rishikimi i:
 • Postuar ne:
 • Modifikimi i fundit:
 • Dizajn
  Redaktori: 90%
 • Qëndrueshmëria
  Redaktori: 90%
 • Përfundon
  Redaktori: 85%
 • Cilesia e cmimit
  Redaktori: 80%


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.