Apple AirTags mund të kushtojë rreth 40 dollarë

AIRTAG

L thashethemeBeta, rrjedhjet dhe konceptet e AirTag të Apple kanë qenë me ne për më shumë se një vit. Beta e fundit iOS 14.5 ka aktivizuar skedën Objekte në aplikacionin 'Kërko', e cila për shumë është një deklaratë e qëllimit nga ana e Big Apple. Dhe është se sipas informacionit të fundit Apple do të mendonte kryej një fjalim kryesor në prill, e para që do të ndodhte këtë muaj për njëmbëdhjetë vjet, në të cilën mund ta shihnim këtë pajisje në një mënyrë përfundimtare. Cfare ka me shume, analizat e fundit sugjerojnë se AirTags do të kushtonin rreth 39 $ dhe do të ishte pak më e vogël se Galaxy SmartTags.

39 dollarë për një pajisje të shumëpritur: AirTags të Apple

Deri më sot kemi marrë dhjetra lajme dhe analiza të rrjedhura në lidhje me AirTags. Në fakt, ato janë gjetur silueta të etiketave të vendndodhjeve brenda një ndërtimi të brendshëm të iOS 13. Kjo sugjeron që ata nga Cupertino kanë punuar për këtë pajisje për mjaft kohë. Më në fund mund të shohë dritën në një fjalim kryesor në muajin Prill, megjithëse për shumë, përfshirë Jon Prosser, është e çuditshme të kesh një kryesor në Prill pas shumë vitesh që nuk e kishte atë.

Artikulli i lidhur:
AirTags çiftojnë rrjedhjet e animacioneve që konfirmojnë modelin e tyre

Si informacion i ri nga AirTags vjen nga filtri Max weinbach. Sigurohuni që aksesori do të ketë madhësi 32 mm x 32 mm x 6 mm. Në një formë rrethore do të ishte pak më e madhe se një monedhë 2 euro. Krahasuar me madhësinë, Pllakat janë pak më të mëdha, por pak më të vogla se Galaxy SmartTags të Samsung.

Ai gjithashtu guxon të sigurojë koston e aksesorit. Çdo etiketë vendndodhje do të ketë një kosto prej $ 39, pak më e lartë se çmimi i aksesorëve të tjerë të ngjashëm nga konkursi. Siç thamë, ka një shans të mirë që AirTags të lançohen në muajt e ardhshëm dhe mundësia e një fjalen në Prill po merr forcë. Do të prezantoheshin tre produkte të reja në kategori: tableta, pajisje dhe pajisje që mund të vishen.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.