AirTags tani mund të rezervohen në Apple, si iPhone 12 me ngjyrë vjollcë

Apple tashmë ka hapur Apple Store në internet dhe tani e tutje ju mund të bëni rezervime për AirTags, etiketat locator dhe aksesorët e rinj. Gjithashtu ngjyra e re e purpurt për iPhone 12 dhe 12 mini.

Apple lançon një kategori të re të aksesorëve dhe e bën këtë me një pajisje që premton të shitet si Ros keels: AirTag. Ky disk i vogël që komunikon me iPhone tuaj dhe ju lejon të dini saktësisht vendndodhjen e objektit në të cilin e lidhni (çelësat, çantat e shpinës, çantat, kafshët shtëpiake ...) ka një çmim prej 35 € nëse e blejmë të lirë, ose € 119119 4 nëse e blejmë në një paketë me XNUMX pako. Punon me një bateri qelize butoni që është e zëvendësueshme dhe zgjat për rreth një vit. Në këtë video ju shpjegojmë gjithçka që duhet të dini në lidhje me këtë pajisje të re.

Përveç kësaj, këto AirTags vijnë të shoqëruara nga një pjesë e mirë e aksesorëve për të qenë në gjendje t'i vendosin ato në objekte të ndryshme. Apple tashmë ofron zinxhirë kyç dhe shirita të tjerë, por shumë më tepër po shfaqen gjithashtu në Amazon dhe dyqane të tjera, madje edhe një jakë për qenin tuaj. Përveç AirTag, ne tashmë mund të blejmë iPhone 12 dhe 12 mini në një ngjyrë të re, vjollcë, e cila kishte momentin e saj të spikatur në ngjarjen e fundit më 20, ku mund të shihnim edhe iPad Pro të ri dhe iMac M1. Këto produkte të fundit nuk janë akoma të pajtueshëm për t'i rezervuar, do të duhet të presim deri në datën 30. Ata që rezervojnë AirTags dhe iPhone 12 të ri me ngjyrë vjollce sot do ta marrin atë të Premten e ardhshme, 30 Prill, megjithëse datat e dorëzimit priten së shpejti. Gradualisht zgjasin

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.