Rregulloni iPhone tuaj me këto sfonde të Krishtlindjeve

Wallpapers për Krishtlindje për iPhone

Mbrëmja e Krishtlindjes jep sinjalin e fillimit për Partitë e Krishtlindjeve të cilat vazhdojnë me Krishtlindjet, natën e Vitit të Ri, Vitin e Ri dhe Mbretërve. Këto janë data të caktuara për të qenë me familjen dhe për të jetuar iluzionin e miqve dhe të afërmve. Tani për tani shumica e shtëpive anembanë botës do të kenë një element të dekorimit të Krishtlindjeve, është një shembull tjetër i iluzionit që japin shtëpitë në këto data. Në këtë artikull ne ju mësojmë Wallpapers të ndryshëm të Krishtlindjeve për iPhone tuaj, për t'i dhënë ngjyrë dhe një dizajn të ndryshëm një pajisjeje që gjithashtu duhet të lyhet për Krishtlindje.

Wallpapers për Krishtlindje për iPhone-in tonë

Këto Wallpapers të Krishtlindjeve janë marrë nga përdoruesi i Twitter @ AR72014, një dizajner grafik i lidhur gjithashtu me botën e iOS, duke qenë një testues beta në shumë raste. Gjatë gjithë këtij muaji dhjetor, janë ngarkuar një numër i madh sfondesh të ndryshme të dekoruara për Krishtlindje, si dhe disa miniaplikacione të personalizuara për t'i përfshirë në ekranet tona kryesore të zbukuruara me Santa Claus.

Mënyra më ideale është të hyni në dosjet e Google Drive që përdoruesi ka përgatitur me të gjitha rezolucionet për të gjithë iPhone-ët e ndryshëm. Megjithatë, nëse zgjidhni ndonjë nga imazhet që bashkëngjitni më poshtë, nuk do të kishte asnjë problem sepse ndryshimet janë vërtet minimale nëse nuk dëshironi të shpenzoni kohë për këtë. Këto janë dosjet e disa prej sfondeve të tij të Krishtlindjeve:

Mbani në mend se kur zgjedhim një sfond, duhet të dallojmë modelin "iPhone" nga modeli "iPhone X". E para përfshin rezolucionet e pajisjeve të vjetra deri në 8 dhe variantet e saj Plus. I dyti, iPhone X, përfshin të gjitha pajisjet pas iPhone X, duke përfshirë iPhone 14 më të fundit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.