Aksesorë për iPhone tuaj dhe pajisje me HomeKit në shitje për të Premten e Zezë

Gjenerata e AirPods 2

Pas ofertave në Produktet dhe shërbimet e Amazon dhe Ofron Mac, duke mbyllur raundin e artikujve të së Premtes së Zezë për sot me një listë të Aksesorë iPhone dhe pajisje të pajtueshme me HomeKit e cila ofrohet për kohë dhe njësi të kufizuara.

SHËNIM: Të gjitha produktet që ju tregojmë në këtë artikull janë të disponueshme në momentin e publikimit.

AirPods gjenerata e dytë me këllëf rrufe 2 euro

Gjenerata e dytë AirPods janë ende në shitje gjatë festës së të Premtes së Zezë për vetëm 2 euro, që është një zbritje prej 98 eurosh në çmimin e tyre të zakonshëm në Apple Store që është 50 euro.

Blini AirPods të gjeneratës së dytë për 2 euro

Beats Solo Pro me anulimin e zhurmës për 149 euro

Beats Solo Pro, në gri dhe të zezë me anulim zhurme, çip H1 dhe 22 orë autonomi, ofrohet në Amazon me gjysmë çmimi, për vetëm 149 euro.

Blini kufje Beats Solo Pro për 149 euro.

Kufje Sony WH1000XM3 188,95 euro

Një nga kufjet më të mira të anulimit të zhurmës në treg janë Sony WH1000XM3, me një vlerësim prej 4,5 yje nga 5 të mundshëm pas marrjes së më shumë se 16.000 vlerësimeve.

Çmimi i zakonshëm i këtyre kufjeve me 30 orë autonomi është 225 euro, por gjatë të Premtes së Zezë zbret në 188,95 euro.

Blini kufje Sony WH1000X3 për 188,95 euro

Netatmo termostat per bojler 109 euro

Termostati Netatmo NTH-ES-EC për kaldaja ul çmimin e tij të Premten e Zezë me 22% dhe është i disponueshëm për 109 euro në Amazon.

Bleni termostatin Netatmo NTH-ES-EC për 109 euro

Termostat inteligjent tado për 109,90 euro

tado na ofron edhe një termostat në shitje gjatë të Premtes së Zezë, konkretisht termostatin për të kontrolluar ngrohjen 109,90 euro.

Bli termostat tado 109,90 euro

Paketa me 2 llamba Philips Hue + urë + çelës për 92,99 euro

Paketa me 2 llamba Philips Hue me prizë E27, me urë dhe çelës, është në dispozicion në Amazon për 92,99 euro, kur çmimi i saj i zakonshëm është 149,99 euro.

Bleni paketën me 2 llamba Philips Hue + urë + çelës për 92,99 euro

Stacioni i motit Netatmo për 109 euro

Netatmo na ofron një stacion të plotë meteorologjik të jashtëm dhe të brendshëm me valë për 109 euro gjatë të Premtes së Zezë, që do të thotë një zbritje prej 22% në çmimin e tij të zakonshëm.

Bleni Stacionin Meteorologjik Netatmo për 109 euro

Shirit TV Govee LED 55,99 euro

Shiriti LED Govee për TV përfshin një kamerë që skanon atë që shfaqet në ekran për të shfaqur dritat sipas ngjyrave në ekran. Ky shirit LED për televizor kushton 55,99 euro, çmim ky që bie nga 79,99 euro të zakonshme.

Blini shirit TV LED për 55,99 euro.

Roborock S7 robot fshesë me korrent 499 euro

Roborock S7 Robot Vacuum Cleaner me zbulim tapeti dhe furçë gome lundruese, speciale për kafshët shtëpiake mund të gjeni në Amazon për 499 euro duke aktivizuar kuponin e zbritjes.

Blini fshesën me korrent Roborock S7 Robot për 499 euro.

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.