Aksesorët më të mirë të Elago për produktet e Apple

Ne ju tregojmë disa nga aksesorët më të mirë të markës Elago për produktet Apple, nga kutitë mbrojtëse deri te pikat e karikimit ose montimet e iPhone.

Elago ka vite që prodhon aksesorë për produktet e Apple dhe megjithëse është i njohur për të Kutitë silikoni AirPods me dizajne të cilësisë së mirë të produkteve Apple, Ka edhe aksesorë të tjerë në katalogun e tij, duke filluar nga kutitë e iPhone ose Siri Remote deri te bazat e dyfishta të karikimit dhe mbajtëset e karikuesit iPhone, të gjitha me vlerë të shkëlqyer për para.

Rasti i largët i Siri

Doreza e kontrollit të Apple TV ka pësuar një ndryshim të madh në dizajn që e ka bërë atë një bllok alumini më rezistent se modeli i mëparshëm, por jo i pathyeshëm. Nëse dëshironi të shmangni gërvishtjet ose gungat e Siri Remote për shkak të rënieve të shpeshta në tokë, një mëngë silikoni është aksesori ideal për ta mbrojtur atë. Dhe nëse e mbroni gjithashtu me një dizajn argëtues dhe diçka "geek", atëherë më mirë se më mirë.

Është në dispozicion në disa ngjyra, madje edhe një që shkëlqen në errësirë, dhe ka një prekje shumë të këndshme dhe kapje shumë të mirë, përveç një rrip dore në rast se përdorni kontrolluesin për lojëra Apple Arcade dhe ju nuk dëshironi që ajo të fluturojë jashtë me ndonjë lëvizje të papritur. Çmimi i tij është 15,99 në Amazon (lidhje)

Rastet e iPhone

Elago ka mbulesa për iPhone tonë në materiale të ndryshme. Nga njëra anë mëngë silikoni që janë gjithashtu të pajtueshme me MagSafe, për të përfituar nga të gjitha avantazhet e sistemit magnetik të Apple, i cili nga njëra anë lehtëson vendosjen në bazat e karikimit dhe gjithashtu ju lejon të përdorni me lehtësi mbajtëset për makinën, tavolinën, ose të bashkëngjitni aksesorë të tillë si mbajtësja e kartës ose e jashtme magnetike. bateritë. Çmimi i tij është 20,99 në Amazon (lidhje). Ata kanë një cilësi të krahasueshme me kutitë e Apple, karakteristikat e tyre të njëjta dhe një çmim shumë më të ulët, si dhe janë në dispozicion në ngjyra të ndryshme.

Nëse silikoni nuk është ai që kërkoni, ose preferoni dizajne më të guximshme, koleksioni i ri BT21 nga lago ju ofron mbulesa transparente prej TPU dhe polikarbonat me personazhet e Universtar BT21. Ka dizajne të shumta, të gjitha shumë argëtuese, dhe gjithashtu mbron plotësisht iPhone tuaj. I keni në dispozicion në Amazon për 15,99 (lidhje) Është i pajtueshëm me karikuesit me valë, por jo me dorezën magnetike të MagSafe.

Mbështetje MagSafe për iPhone

Ne i drejtohemi aluminit, materiali në të cilin është prodhuar kjo mbështetje për iPhone-in tonë. Duke përdorur kabllon origjinale Apple MagSafe, kjo mbështetje është e përkryer për të vendosur iPhone-in tonë në komodinën ose tavolinën tonë, duke qenë në gjendje të shijoni përmbajtje multimediale, të shikoni njoftime ose të bëni thirrje video gjatë karikimit me fuqinë maksimale prej 15 W që mund të na ofrojë vetëm Apple MagSafe origjinal. Është në dispozicion në ngjyra të ndryshme, dhe çmimi i tij është 25,99 në Amazon (lidhje)

Baza e karikimit të iPhone dhe Apple Watch

Doket e shumëfishta karikimi janë një opsion i shkëlqyeshëm për ata me pajisje të shumta, si iPhone dhe Apple Watch, madje edhe AirPods. Problemi është se bazat e mira të shumta janë zakonisht të shtrenjta. Elago na ofron një zgjidhje: përdorni kabllot tona dhe ulni çmimin. Kjo është ideja e kësaj baze silikoni në të cilën mundemi vendosni kabllon MagSafe dhe karikuesin Apple Watch duke arritur një bazë me një dizajn modern dhe minimalist me të cilat do të karikojmë iPhone, Apple Watch dhe AirPods (me kuti karikimi pa tela) duke përdorur karikuesit zyrtarë, garanci e pamundur më e mirë. Është në dispozicion në ngjyra të ndryshme dhe çmimi i tij është 22,99 € në Amazon (lidhje), dhe ka edhe një tabaka në të cilën mund të vendosim çelësa, vathë etj.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   jmunzz dijo

  Ku mund ta marr atë rripin për orën e mollës? një përshëndetje

  1.    Louis Padilla dijo

   Është nga marka Nomad. E keni në Amazon dhe në Macnificos.