Aksesorët më të mirë për t'u kthyer në klasë

Mbërritja në shkollë vjen dhe është koha më e mirë për të përfituar ofertat më interesante në pajisje që do të lehtësojë punën tuaj gjatë muajve të ardhshëm. Ne zgjedhim aksesorët më të mirë për produktet tuaja Apple.

Karikuesit

Ne përzgjodhëm karikuesit më të mirë me çmimin më të mirë të jeni në gjendje të rimbushni pajisjet tuaja. Shumë pajisje, e vlefshme për laptop dhe kufje, e vogël ... ka shumëllojshmëri për të zgjedhur atë që ju pëlqen më shumë.

Hubs

Me laptopët dhe tabletët gjithnjë e më të hollë, numri i porteve po bëhet më i vogël dhe për këtë arsye Shpërndarës ose përqendruesështë kaq e rëndësishmeMe Ne kemi zgjedhur ato më interesantet për iPad Pro, iMac dhe MacBook tuaj.

Auriculares

E përkryer për klasa online, videokonferenca ose për të shijuar përmbajtjen tuaj multimediale e preferuar. Modele të ndryshme për të gjitha llojet e shijeve dhe nevojave.

  • Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro për 120 €Me Kufje True Wireless me anulimin aktiv të zhurmës, barazimin, personalizimin e zërit dhe autonomi deri në 7 orë me një kuti karikimi që kompleton deri në 26 orë autonomi.
  • Jabra Elite 45h për 79,99 €Me Kufje me shirit pa tela me mikrofon të integruar, deri në 50 orë autonomi dhe zë të personalizueshëm me aplikacionin celular.
  • AirPods 2 për 119 €Me Kufje True Wireless me integrim të plotë me ekosistemin Apple. Kontrollet me prekje, kasa e karikimit dhe autonomia deri në 24 orë falë kasës.
  • AirPods Pro për 189 €Me Kufjet e vërteta pa tel me anulimin aktiv të zhurmës, modalitetin e transparencës, integrimin e plotë me ekosistemin Apple dhe autonomi deri në 24 orë falë një kuti karikimi pa tel.

Rastet, tastierat dhe minjtë

Mbrojtja e laptopit ose tabletit tuaj për ta transportuar atë kudo është e rëndësishme, siç është të kesh një tastierë në iPad tuaj për ta kthyer atë në një laptop të fuqishëm, ose një tastierë të jashtme për kompjuterin tuaj.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.