AluCharge, Xtand Vent dhe Head Head, tre produkte të shkëlqyera nga Just Mobile [SHQYRTIM]

Vetëm tryezë e lëvizshme

Në raste të tjera ne gjithashtu ju kemi sjellë përmbajtje nga Just Mobile dhe është se kjo firmë ka produkte me cilësi të jashtëzakonshme brenda mundësive tona. Periudha e Krishtlindjes po afron, periudha e konsumizmit nga natyra, dhe çfarë më mirë sesa të japësh përmbajtje për të personalizuar desktopin e një adhuruesi të Apple? Dhe ne ju sjellim dy pajisje tavoline dhe një vegël që janë të bukura, por mbi të gjitha të dobishme. Prandaj, ne analizojmë Xtand Vent, HeadStand dhe AluCharge, tre vegla Just Mobile për të cilat do të flasim gjatë. Hyni dhe mos harroni konkluzionet tona në lidhje me këto pajisje nga marka Just Mobile.

 Ne ndalojmë zvarritjen dhe fillojmë me atë që është e rëndësishme, e cila është pjesa më e madhe e çështjes, ne analizojmë produktet e përmendura.

Karikojini të gjitha me AluCharge nga Just Mobile

harxhoj

Me cfare po hasim Para qendrës përfundimtare për të karikuar të gjitha pajisjet tona. Shumë prej nesh kanë karikues Watch, iPad dhe iPhone pranë komodinës tonë. Problemi qëndron kur jemi në qendrën tonë të punës ose tryezën tonë dhe duhet të lëvizim të gjitha prizat dhe kabllot. Sidoqoftë, ekziston një mënyrë efikase, dhe mbi të gjitha bukur për të zgjidhur këtë polemikë, ne po flasim për AluCharge nga Just Mobile.

Ne jemi para një doku të katër porta USB, të veshur me alumin të prerjes klasike që mund ta gjejmë në produktet iMac ose MacBook, kështu që do të jetë me të vërtetë luksoze në tryezën tonë. Thjesht E trashë 1,8cm y alumin me një prekje cilësore që e gjejmë gjithmonë në çdo produkt të Just Mobile.

alucharge-3

Pika plus është se ajo është e aftë të shkatërrojë të gjitha pajisjet tona një prizë e vetme. E ndertuar me materiale me cilesi te larte qe na siguron mbrojtje nga qarqet e shkurtra, temperatura e tepërt, mbitensioni i tensionit dhe ngarkesa e tepërt. Dhe është që gjithmonë ju kujtojmë për rëndësinë e përdorimit të karikuesve cilësorë në pajisjet tona për të ruajtur shëndetin e baterisë në maksimum. Epo, e gjithë kjo është përmbushur nga AluCharge, shoqëruar me një dizajn spektakolar. Për ta kapur atë, e keni për rreth 59,95 € në dyqanin Just Mobile. Teknikisht kemi 4 porta USB që do të emetojnë 2,4A maksimumin për port, duke peshuar kështu vetëm 70 gram.

Vendosni kufjet tuaja në Just Mobile HeadStand Avant

kokë-1

A përdorni kufje pa tel? Ne e bëjmë, dhe jemi përballur me problemin e zakonshëm, vendin për t'i lënë ata, pasi që duke qenë pa tel, nuk kemi pse t'i lëmë ata gjithmonë të lidhur. Pasja e tyre në tavolinë shkakton një humbje të konsiderueshme të hapësirës. Megjithatë, Just Mobile, mbart në ADN-në e saj një shprehje maksimale të dobia dhe dizajni, dhe kjo është ajo që ata kanë synuar me HeadStand Avant nga Just Mobile. Një stacion për kufjet pa tel (ose me kabllo nëse dëshironi), ku mund të lini kufjet tuaja, në një cep të tavolinës ku do të tërheqin vëmendjen, por për shkak të sa mirë duket.

kokë-2

Isshtë e ndërtuar në alumin, si shumica e produkteve me cilësi të firmës. Për forcë dhe qëndrueshmëri maksimale, baza është e detajuar me një prerje radiale precize, e cila i jep asaj një pamje verbuese, si dhe të fortë. Masat 25cm nga poshtë në majë, kështu që është më se e mjaftueshme për të mbajtur kufjet tona pa probleme me stabilitetin.

koka e kokës-3

Kllapa do të vijë e çmontuar, në një paketë që mban në mënyrë të përsosur përbërësit. Për ta montuar nuk do të na duhen as mjeteMe një kaçavidë me yll ne mund ta rregullojmë mirë bazën, megjithëse nuk është plotësisht e nevojshme, dhe pjesët përshtaten në mënyrë të përkryer me fillin. Sapo të mblidhet, stenda duket mjaft mirë e dizajnuar, nuk do të shqetësohemi aspak për stabilitetin. Nga ana tjetër, pjesa e poshtme është e mbuluar me një silikon me cilësi të mirë që siguron një fiksim të sigurt në tryezë. Do të jetë i disponueshëm në dy ngjyra, ngjyra argjendi e aluminit dhe një version i zi me shkëlqim. Për t'i kapur, mund të shkoni në faqen e internetit të Just Mobile dhe t'i blini ato për 49,95 €.

Xtand Vent, mbaje iPhone-in tënd në makinë

Xtand

Ne jemi shumë që zgjedhim përdorni pajisje mobile si GPS dhe muzikant në makinë, dhe si mund të ishte ndryshe, Just Mobile gjithashtu ka zgjidhjen pasuese. Po flasim për një mbajtëse makinash shumë minimaliste, e cila sigurisht nuk i heq funksionet e saj. Ka një krah të artikuluar që do ta lejojë atë të përshtatet me cilindo prej modeleve të lëvizshëm të disponueshëm.

Xtand

Pjesa e pasme është një pengesë që përshtatet për çdo lloj ventilimi, kështu që ne nuk do të kemi një problem, pavarësisht nga lloji i automjetit që kemi. Gjithashtu në pjesën e pasme ka një buton për të rregulluar pozicionin, pasi që mund ta kthejmë mbështetjen plotësisht dhe të rrumbullakët, në përshtat celularin sipas dëshirës sonë (136º në krah, 140º nga njëra anë në tjetrën dhe 360º në vetvete). Më në fund, ajo ka dy veshje alumini, një shenjë dalluese e kompanisë dhe një shenjë cilësie. Mund ta gjeni në faqen zyrtare të internetit për 29,95 €.

Mendimi i redaktorit

Këto tre pajisje mbajnë identitetin e Just Mobile, përmbajtje cilësore që përputhet plotësisht me pjesën tjetër të pajisjeve tona nga kompania Cupertino, kështu që për adhuruesit e Apple, ata kanë një dhuratë të menduar tashmë këtë Krishtlindje.

AluCharge, HeadStand dhe Xtand Vent
 • Vlerësimi i redaktorit
 • Vlerësim 4.5 yje
49,90
 • 80%

 • AluCharge, HeadStand dhe Xtand Vent
 • Rishikimi i:
 • Postuar ne:
 • Modifikimi i fundit:
 • Dizajn
  Redaktori: 95%
 • Qëndrueshmëria
  Redaktori: 95%
 • Përfundon
  Redaktori: 95%
 • Cilesia e cmimit
  Redaktori: 70%
 • shkathtësi e mendjes
  Redaktori: 85%

rekuizitë

 • materiale
 • Dizajn
 • dobi

Contras

 • çmim

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Raúl Aviles dijo

  Miguel, jam i kënaqur që vendosi «Të shtrenjta» si të këqija sepse ato janë ... Kohët e fundit produktet, megjithëse janë të bukura, janë vetura ...

  Buen artikulacionin!

  1.    Miguel Hernandez dijo

   Përshëndetje Raul!

   Duhet të jesh i sinqertë për gjithçka, kur diçka është e lirë, është. Kur është i shtrenjtë, ne gjithashtu duhet ta themi atë, edhe pse në rastin e JustMobile zakonisht justifikohet nga cilësia e produktit. =)