Anker prezanton Flashin e parë të Çertifikuar LED për iPhone 11

LED LED Anker

Ne tashmë kemi blerë iPhone 11 Pro. Ne kemi lënë një kullotë në celularin ndoshta më të mirë që ekziston sot. Një nga virtytet e tij më të mëdha është fotografia dhe video kamera që ajo përfshin. Falë algoritmeve të rinj të sensorit dhe përpunimit të imazhit, modaliteti i natës bën foto spektakolare në dritë të ulët.

Por në shumë raste ne nuk duam të rrisim kohën e ekspozimit dhe tërheqim blicin. Padyshim, blici që përfshin celularin është i mjaftueshëm për çdo situatë. Por nëse jeni një tifoz i fotografisë dhe keni nevojë për një pishtar më "profesional", Anker sapo e prezantoi atë.

Ka shumë ndezje të jashtme në treg për t'u përdorur me pajisje me kamera. Anker sapo u prezantua përmes Prag Flash-i juaj i parë i jashtëm për iPhone 11 me certifikatë MFI. Shtë një aksesor zyrtar për pajisjet Apple. Lidhet me iPhone 11 përmes portës Lightning dhe integrohet automatikisht me iOS, pa pasur nevojë për aplikime të palëve të treta.

Siç mund ta lexojmë në raport, Anker tregon se Do të jetë në dispozicion për shitje në faqen e saj në janar. Ai gjithashtu do të jetë në shitje fillimisht në Amazon me çmim 49.99 dollarë.

Si karakteristikat kryesore, bie në sy se do të zgjasë disa 10.000 të shtëna për ngarkesë. Mund të arrijë katër herë shkëlqimin dhe dyfishin e rrezes së blicit të iPhone të integruar. Ajo gjithashtu vjen me një shpërndarës të ndashëm.

Ky Flash do të funksionojë me iPhone 11 dhe iPhone 11 Pro. Edhe pse është krijuar për të punuar me aplikacione dhe pajisje Apple, në parim duhet gjithashtu të jetë i pajtueshëm me aplikacione të tjera të palëve të treta.

Ky është blici i parë i jashtëm LED për iPhone 11 me certifikim MFI. Këto shkurtesa (Të bëra për iPhone / iPad / iPhone) janë shumë të rëndësishme për çdo pajisje shtesë të bërë për përdorim në një pajisje Apple. Produktet e çertifikuara MFI kanë kaluar testimin rigoroz të kërkuar nga kompania Cupertino. Mesatarisht, vetëm 2% e prodhuesve të aksesorëve kanë artikuj me këtë çertifikim.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.