Fraza: Aplikacioni i ri i takimeve që zbarkon në Spanjë

Bërrylat

Aplikacionet për takime kanë gjetur rrugën e tyre në telefonat inteligjentë të miliona përdoruesve. Ne të gjithë dimë shembuj të aplikacioneve të takimeve, por tani jemi duke u përgatitur për mbërritjen e një aplikacioni të ri në Spanjë. Bëhet fjalë për Friloves, një aplikacion 100% spanjoll i takimeve i thirrur të jetë një revolucion në këtë segment të tregut.

Ky aplikacion sjell ndryshime të rëndësishme krahasuar me të tjera, në mënyrë që të mund të takoni njerëz me interes në zonë. Kështu që me siguri shumë përdorues e shohin Friloves si një aplikacion të mirë me të cilin mund të takojnë njerëz dhe ndoshta të gjejnë gjysmën e tyre më të mirë.

Shtë krijuar nga një biznesmen i Castellón dhe është zhvilluar në bashkëpunim me fillimin e zhvillimit të aplikacioneve Rudo. Falë këtij bashkëpunimi, versioni i parë i këtij aplikacioni tani është zyrtar. Një aplikacion që vjen me një sërë ndryshimesh të qarta nga aplikacionet e tjera në këtë segment të tregut. Kjo është ajo që i bën Friloves të qëndrojnë mbi të tjerët:

Friloves tani është zyrtare

Fraza zyrtare

Së pari, një nga avantazhet më të mëdha që Friloves na jep është se ne mund të përdorim regjistrimi i videove në profile dhe në bisedë. Kjo është diçka që lejon një përdorues të verifikohet lehtë. Çfarë do të lejojë të zbulohet menjëherë në rast se kishte një profil të rremë. Pa dyshim, kjo është shumë e rëndësishme, sepse një nga frikat më të mëdha të shumë përdoruesve në aplikacionet e takimeve është të takojnë dikë që më vonë rezulton të jetë i rremë. Falë këtij funksioni kjo frikë zhduket.

Për më tepër, kemi mundësinë të kategorizojmë kërkimet në aplikacion. Kështu që ju mund të kërkoni në lidhje me seksin ose seksualitetin e personit që po kërkoni, ose preferencat tuaja. Përveç kësaj, ju mund të zgjidhni një rreze distancë në të cilën duam të kërkojmë. E cila ju lejon të kërkoni për njerëz në qytetin tuaj ose në rajonin tuaj, nëse dëshironi një kërkim disi më të gjerë. Ky kërkim mund të bëhet lehtësisht në çdo kohë.

Friloves gjithashtu paraqet funksione të tjera që e bëjnë atë të ndryshëm nga aplikacionet e tjera për të takuar njerëz. Që nga viti mundësia për të ftuar njerëzit në një plan specifik. Mund të jetë të shkosh në kinema, të dalësh në mbrëmje, të kesh një pije, të shkosh në një ngjarje ... me kusht që ai që të fton, do të ftojë vërtet. Përveç kësaj, prezantohet një sistem i veçantë me të cilin mund të kontaktoni njerëz që ju interesojnë vërtet. Ky është sistemi i knock knock, që do të thotë se ata duhet të të pranojnë për të filluar një bisedë.

E gjithë kjo me një ndërfaqe që është e lehtë për t'u përdorur në çdo kohë Për përdoruesit. Diçka që është padyshim thelbësore në këtë lloj aplikimi. Kështu, të qenit në gjendje të kërkoni ose të lidheni me njerëz që janë në interesin tuaj nuk do të jetë aspak e komplikuar falë Friloves. Ju do të jeni në gjendje të krijoni profilin tuaj në aplikacion me rehati totale.

Shkarkoni Friloves

Shkarkim shkarkimesh

Friloves tashmë ka zbarkuar në platformat kryesore për smartphone. Sepse ne mundemi shkarkoni aplikacionin tani në Google Play dhe në App Store. Kështu që përdoruesit në Spanjë tani mund të krijojnë profilet e tyre në këtë aplikacion dhe të përgatiten për të takuar njerëz. Pak nga pak pritet që numri i përdoruesve në të të rritet, ndërsa prania e tij rritet në treg, pasi sapo ka ardhur.

Konkurrenca në këtë segment është e vështirë, me aplikacione si Tinder tashmë të vendosura mirë. Por Friloves kërkon të ofrojë diçka ndryshe në këtë drejtim., përveç që ka funksione që e lejojnë atë të jetë më i besueshëm. Për këtë arsye, ajo vjen gati të japë shumë luftë në këtë segment të tregut. Shkarkimi i aplikacionit është falas, megjithëse ka blerje brenda tij. Jeni të interesuar ta provoni në iPhone tuaj? Mund ta shkarkoni më poshtë

Nëse doni të dini më shumë rreth aplikacionit, është e mundur të vizitoni faqen e tyre të internetit. Ai përmban të gjithë informacionin që mund të jetë me interes ose rëndësi në lidhje me Friloves.

Për të shkarkuar - Briza në App Store


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.