Panorama 360, Super Mario Run dhe lojëra dhe aplikacione të tjera në ofertë

Super Mario Run

Ofertat dhe promovimet në App Store nuk pushojnë së shfaquri. Nuk ka rëndësi nëse është një fundjavë, as nëse është e hënë, çdo ditë që ato lindin mundësi të reja për të marrë aplikacione dhe lojëra dhe për të kursyer disa euro, dhe madje merrni ato plotësisht falas. Dhe duke përfituar nga fakti që sot është e hënë dhe që me siguri shumë prej jush kanë nevojë për diçka për t'ju inkurajuar të filloni javën, ne ju tregojmë një përzgjedhje me disa nga ofertat e para të kësaj jave.

Mos harroni se të gjitha ofertat dhe promovimet që do të shihni më poshtë janë Kohe e Kufizuar. nga Lajmet e iPhone Mund të garantojmë vetëm se ato janë të vlefshme në kohën kur botojmë këtë postim, megjithatë, nuk e dimë kur mbarojnë sepse zhvilluesit zakonisht nuk ofrojnë informacion të tillë. Prandaj, këshilla jonë është që të shkarkoni lojërat dhe aplikacionet që ju interesojnë sa më shpejt të jetë e mundur, në mënyrë që të përfitoni nga zbritja.

Rune Gurë Kristali - Luksoz

Ne fillojmë me "Rune Gems" në edicionin e saj Deluxe, një lojë mekanika e së cilës do të tingëllojë shumë për shumë prej jush, pasi nuk mban sekrete, por gjithsesi, ajo vazhdon të jetë jashtëzakonisht argëtuese, veçanërisht për të kapërcyer me lehtësim më të madh të vdekurit kohët e pritjes për autobusin ose lëvizjen me metro.

Rune Gurë Kristali

Në "Rune Gems", në vend që të gruponi ëmbëlsirat, do t'ju duhet të bashkoni pllaka me të njëjtën ngjyrë në mënyrë që ato të zhduken dhe të merrni shumë pikë. Një veçori është se sa më shpejt që të arrini të mbledhni pllaka, aq më shumë pikë do të arrini falë bonusit.

Rune Gems ka një çmim të rregullt prej 2,29 euro, por tani mund ta merrni plotësisht falas për një kohë të kufizuar.

360 panorama

Tani kalojmë nga një lojë në një aplikacion fotografie me të cilin mundeni kapni imazhe deri në 360 gradë si jashtë ashtu edhe brenda në një mënyrë të thjeshtë.

«Panorama 360» ka një ndërfaqe shumë e thjeshtë për ta përdorur atë do ta bëjë shumë të lehtë procesin e mbledhjes në një fotografi të vetme të gjithçkaje që ju rrethon në atë moment të saktë dhe gjithashtu, duke përfituar nga cilësia e imazhit e ofruar nga kamera e iPhone tuaj.

360 panorama

Ju mund të ruani foto panoramike në aplikacionin Fotografitë e pajisjes tuaj, ajo ka një shikues interaktiv me funksion zoom, ju mund të rregulloni ekspozimin ndërsa rrotulloni pajisjen dhe natyrisht, mund të ndani imazhet tuaja panoramike në rrjetet sociale, me email.

"Panorama 360" ka një çmim të rregullt prej 2,29 euro por tani mund ta merrni vetëm për 1,09 € për një kohë të kufizuar.

Studio Muzikore | Barazuesi i 48 bandave për pro-të

Siç mund ta nxirrni tashmë nga titulli i saj i gjatë, «Studio Music Player | Barazuesi i 48 bandave për pro-të »është a muzikant Sidoqoftë, do t'ju lejojë të dëgjoni këngët tuaja të preferuara sikur të keni kufje profesionale me rezolucion të lartë.

karakteristika më shumë se 80 paravendosje që korrespondon me pajisjet e markave të ndryshme të njohura, Barazuesi me 48 banda me të cilën mund të zgjidhni çdo frekuencë midis 20 dhe 20.000 herc, dhe më shumë.

Muzikant Studio

Përveç kësaj, është një lojtar i zgjuar që ruani cilësimet që keni vendosur për një pajisje në një mënyrë të tillë që, kur ta rilidhni, zgjedh automatikisht atë konfigurim.

"Studio Music Player" nuk është në përputhje me muzikën e shkarkuar nga Apple Music, megjithatë, mund ta përdorni me muzikë të ruajtur në DropBox dhe gjithashtu mund të transferoni muzikë nga Mac ose PC në aplikacion përmes funksionit të Ndarjes së Skedarëve iTunes të iTunes.

Përveç kësaj, ju mund ta personalizoni luajtësin tuaj duke zgjedhur ndonjë nga trembëdhjetë përfundime me ngjyra në dispozicion, ose ndryshimi i shpejtësisë së riprodhimit, krijimi i listave të dëgjimit dhe shumë më tepër.

«Studio Muzikant | Barazuesi i 48 bandave për pro »ka një çmim të rregullt prej 6,99 euro, por tani mund ta merrni plotësisht falas për një kohë të kufizuar.

Super Mario Run

Dhe për adhuruesit e këtij hidrauliku aventuresk, ju kujtojmë se, me rastin e azhurnimit të fundit të madh të lojës "Super Mario Run", tani ju mund të blini kompletin e plotë me gjysmë çmimi, për vetëm 5,49 €. Nëse nuk e keni provuar akoma, mund ta shkarkoni falas. Keni tre botë në dispozicion dhe nëse ju pëlqen, mund ta keni plotësisht me një blerje të vetme brenda aplikacionit me gjysmë çmimi. Oferta përfundon më 12 tetor, kështu që mos humbni kohë dhe provojeni.

Super Mario Run

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.