Aplikacionet më të mira për të uruar Vitin e Ri dhe për të marrë 2023

Gëzuar 2023-ën

Vjen koha e vitit kur dërgohen më shumë mesazhe, për të uruar Krishtlindjet dhe për të mirëpritur vitin e ri që po vjen. Është gjithashtu viti në të cilin pranohen më shumë mesazhe të përsëritura me të njëjtat urime jopersonale dhe të përsëritura. Për ata që duan të jenë të ndryshëm dhe të dërgojnë mesazhe reale, jo vetëm përcjellje masive apo copy-paste, ne kemi zgjedhur aplikacionet më të mira për iPhone dhe iPad me të cilët mund të krijoni mesazhe përshëndetëse plotësisht të personalizuara.

Të gjitha aplikacionet që kemi përzgjedhur kanë të përbashkët se ato janë të disponueshme për iPhone dhe iPad dhe se janë gjithashtu shumë të lehta për t'u përdorur. Ju vetëm duhet të mendoni për atë që dëshironi të bëni dhe të zgjidhni aplikacionin që i përshtatet më mirë idesë tuaj. Dëshironi të regjistroni një video? Apo dëshironi të bëni një urim të përbashkët me më shumë njerëz? Ose thjesht krijoni një kartë të bukur me një mesazh personal. Cilado qoftë ideja juaj, me këto aplikacione mund ta ekzekutoni dhe të dërgoni një mesazh argëtues, të sinqertë dhe elegant.

Aplikacionet janë plotësisht falas për t'u shkarkuar, dhe të gjitha ato mund të përdoren pa pasur nevojë të bëni asnjë lloj pagese. Disa kanë blerje përmes aplikacionit për të zhbllokuar disa veçori, por ju nuk duhet ta bëni këtë për të krijuar kartën tuaj. Dhe nëse dëshironi të përdorni ato veçori "shtesë", mund të abonoheni gjithmonë për këtë rast, dhe më pas të anuloni abonimin dhe të shmangni pagesat e mëtejshme. Këto janë aplikacionet e përzgjedhura për këtë rast shumë të veçantë.

xhib-jab

Aplikacioni JibJab

Një aplikacion argëtues me të cilin ne mund të krijojmë video me tema të ndryshme duke përdorur fytyrën tonë, kartat elektronike dhe madje edhe GIF që ne mund t'i ndajmë në aplikacionet tona të mesazheve dhe rrjetet sociale. Ka shabllone për çdo lloj rasti dhe mes tyre nuk mungojnë Krishtlindjet dhe Viti i Ri. Gjithashtu ka muzikë për çdo rast. Aplikacioni është falas, por përfshin blerje brenda aplikacionit për disa nga veçoritë e tij.

JibJab: eCards, GIF dhe video (Lidhja e AppStore)
JibJab: eCards, GIF dhe videofalas

ElfVetë

Aplikacioni ElfYourself

Një tjetër aplikacion shumë i ngjashëm me atë të mëparshëm por me veçantinë që këtu ne mund të përfshijmë disa fytyra dhe të bëjmë një video argëtuese me të gjitha, perfekte për urime me të gjithë familjen, miqtë apo kolegët. Në video protagonistë do të jenë kukudhët me fytyrat e njerëzve që kemi zgjedhur. Ka kërcime falas, edhe pse nëse duam disa kërcime më të veçanta do të duhet t'i blejmë, qoftë individualisht ose duke marrë një leje vjetore.

ElfYourself® (Lidhja e AppStore)
ElfYourself®falas

Korniza e fotografive të Krishtlindjeve

Aplikacioni i Kornizave të Fotove të Krishtlindjeve

Për ata që preferojnë më shumë urime konvencionale, ky aplikacion "Kornizat e fotografive të Krishtlindjeve" ju ofron një numër të pafund mjetesh për të të jeni në gjendje të bëni urime për Krishtlindje dhe Vitin e Ri me fotot tuaja duke shtuar korniza, tekst dhe elementë të tjerë dekorativë që do t'ju lejojnë t'i përshtatni ato sipas dëshirës tuaj. Ka blerje brenda aplikacionit për të hequr reklamat dhe për të blerë të gjitha kornizat e disponueshme, por ka shumë përmbajtje falas për të bërë kartolinat tuaja urimi.

Kornizat e fotografive të Krishtlindjeve (Lidhja e AppStore)
Korniza e fotografive të Krishtlindjevefalas

madlipz

aplikacioni madlipz

Nëse aftësitë tuaja krijuese janë superiore dhe dëshironi të bëni diçka krejtësisht ndryshe, MadLipz është aplikacioni juaj. në të do të gjeni mijëra klipe nga filma, seriale dhe personazhe të tjerë të famshëm në të cilat mund të zëvendësoni dialogët ose të krijoni titra qesharake me mesazhet tuaja për të uruar festat dhe vitin e ri në mënyrën më origjinale të mundshme. Aplikacioni është shumë i lehtë për t'u përdorur dhe me pak kohë dhe shumë imagjinatë do të merrni një urim krejtësisht të ndryshëm që me siguri do ta pëlqejë të gjithë. Është falas dhe nuk keni nevojë të paguani asgjë për të krijuar klipet tuaja, megjithëse disa veçori kërkojnë pagesë.

MadLipz - Instant Dub and Sub (Lidhja e AppStore)
MadLipz - Instant Dub dhe Subfalas

Korniza fotografike të Vitit të Ri

Aplikacioni Korniza e Fotove të Vitit të Ri

Nëse dëshironi të jeni më specifik dhe të krijoni kartolina urimi për të mirëpritur 2023, ky aplikacion është i përsosur për ju. Ju mund të përdorni fotot tuaja, të zgjidhni nga shumë dizajne, korniza dhe elemente dekorative dhe të krijoni mesazhin tuaj të personalizuar që dëshironi të uroni vitin e ri për të gjithë miqtë dhe familjen tuaj. Është shumë i lehtë për t'u përdorur, dhe gjithashtu ka avantazhin që nuk ka blerje të integruara brenda aplikacionit, kështu që mund të përdorni të gjitha burimet e tij pa kufizime.

Kornizat e fotografive të Vitit të Ri C (Lidhja e AppStore)
Kornizat e fotografive të Vitit të Ri Cfalas

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.