Aplikacioni fotografik Halide azhurnohet me mbështetjen për kamerat e reja të iPhone 11 Pro

Një nga gjërat që më befasoi më shumë gjatë prezantimit të së resë iPhone 11 dhe iPhone 11 Pro ishte prezantimi i Filmic-it të ri. Dhe është se një nga gjërat më interesante janë mundësitë që këto pajisje do t'u ofrojnë zhvilluesve për të përmirësuar aplikacionet e tyre foto dhe video. Opsionet janë të mëdha, ju vetëm duhet të shihni atë regjistrim me shumë kamera që do të vijë me azhurnimin tjetër nga Filmic ...

Nuk ka mbërritur akoma, ata thanë që deri në fund të vitit dhe ne ende duhet të presim. Por aplikacionet e tjera të fotografisë tashmë janë duke adoptuar të gjitha këto karakteristika të reja të kamerave të iPhone 11 dhe iPhone 11 Pro të fundit. Halide, një nga aplikacionet më të mira të fotografisë që tani ju përfitoni nga tre kamerat (ose dy) të modeleve të reja të iPhone. Pas kërcimit ju japim të gjitha detajet e mundësive të Halide të ri për iOS.

Siç themi, me këtë azhurnim të ri Halide për iOS tani mundemi përdorni tre kamerat e iPhone 11 Pro të ri, të gjitha në sajë të një të re zgjedhës mjaft intuitiv i lenteve. Gjithashtu Brenda përzgjedhësit të lenteve mund të shohim disa kuti në imazhin tonë që do të na tregojnë kornizat e ndryshme çfarë mund të bëjmë me lentet e reja të iPhone 11 Pro. Ata gjithashtu na paralajmërojnë se funksioni Smart RAW, një mënyrë inteligjente RAW, do të arrijë në muajt e ardhshëm në këto pajisje.

Duhet thënë që Halide për iOS ka një çmim prej 6,99 €Një çmim i lartë, por ia vlen nëse doni të përfitoni më shumë nga kamerat e reja, pasi që madje na lejon të bëjmë fotografi RAW. Nëse jeni adhurues të fotografisë, mos hezitoni të merrni Halide, dhe nëse e keni pasur tashmë dhe tani keni një nga iPhone të ri, mos hezitoni të azhurnoni Halide për iOS.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.