Apple publikon përmbajtjen më të shkarkuar nga App Store në vitin 2020

Dyqani i Aplikacioneve iOS akoma po shkon fort, në fakt e kam të vështirë të gjej ndonjë sistem softuer që plaket aq mirë. Kompania Cupertino bën disa ndryshime në dyqanet e saj të aplikacioneve, por vetëm sa për të mbajtur flakën gjallë, edhe kur Mac App Store është në orë të ulëta.

Ka ardhur koha të dimë se cilat kanë qenë sukseset e App Store iOS gjatë vitit 2020. Ne do të gjejmë suksese të mëdha si Midis Nesh!, Call of Duty: Mobile dhe disa aplikacione që vazhdojnë të shkaktojnë tërbim dhe polemikë në pjesë të barabarta, siç është TikTok.

Lojërat më të Shkarkuara të vitit 2020 - Falas

 • Midis nesh!
 • YLL Parchis
 • Brain out
 • Testi i trurit: Gjëegjëza të ndërlikuara
 • Thirrja e detyrës: Mobile
 • Mario Kart Tour
 • UNO! ™
 • Trivia Crack 2
 • Surfer kubik!
 • Stop!
 • Pinturillo 2. Vizato dhe mend
 • Atmosphir
 • Përplasja e tenisit: Lojë kampione
 • Clash Royale
 • Surfers metro
 • I pyetur
 • Homescapes
 • Stars Brawl
 • Pllaka Magjike 3: Lojë me Piano
 • Gardenscapes

Ne vështirë se jemi të befasuar nga asgjë, as Parcheesi që disa futbollistë e kanë bërë kaq të popullarizuar, siç është suksesi i Among US, transmetuesit nuk ndaluan së luajturi dhe nuk kishte zgjidhje tjetër përveç se ta shkarkonin. Nga ana e tyre, ne njihemi si Call of Duty dhe Mario Kart Tour.

Lojërat më të shkarkuara të vitit 2020 - Të paguara

 • Plague Inc.
 • Minecraft
 • Monopoli
 • Menaxheri i Futbollit 2020 Mobile
 • Gjeometria Dash
 • Pou
 • Grand Theft Auto: San Andreas
 • Gara e Kartave në Rrugë - Simulator
 • Farming Simulator 20
 • RFS - Simulator i Fluturimit Real
 • Pocket Build
 • Skate vërtetë
 • NBA 2K20
 • Rebel Inc.
 • I pyetur (Pa paralajmërime)
 • Stardew Valley
 • GRAY
 • Cluedo: Botim Zyrtar
 • Hitman Sniper
 • Simulator ndërtimi 3

Aplikacionet më të shkarkuara në vitin 2020

Ne fillojmë me ato falas, shumë prej tyre janë rezultat i telepunimit ose mbylljes:

 • Takimet në cloud të ZOOM
 • TIK Tok
 • Instagram
 • WhatsApp Messenger
 • YouTube
 • Feste ne shtepi
 • Takohen Google
 • Gmail - emaili i Google
 • Netflix
 • Google Maps - itinerare dhe ushqim
 • Spotify: muzikë streaming

Dhe ne përfundojmë me aplikacionet e pagesës, ku nuk i kuptoj mjaft si WatchChat, por suksese si Procreate mbeten, megjithatë, a na duhen vërtet aplikacione për rrahjet e zemrës?

 • WatchChat për WhatsApp
 • Gjumi automatik Monitoroni gjumin tuaj
 • Pylli - Qëndro i përqendruar
 • TouchRetouch
 • Procesoni xhepin
 • PhotoPilulat
 • HeartWatch Rate Zemra
 • Kamera spektri
 • Atlasi i Anatomisë së Njeriut 2021
 • ProCamera.
 • Kamera në internet EpocCam për kompjuter

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.