Apple fillon të reklamojë se më 25 do të ketë oferta në Apple Store

Uljet e mollës

Do të doja të ishte tashmë e Premte, kjo thotë Apple Store në internet, dhe kjo është që për herë të parë pas një kohe të gjatë, Apple do të bashkohet me modën promovuese të Black Friday, kjo do të thotë që ne do të kemi zbritje në zyrtare produktet direkt nga Apple Store, një ngjarje mjaft e veçantë. Sidoqoftë, mos qani nga gëzimi, shitjet nuk do të jenë jashtëzakonisht të habitshme, edhe pse nuk është keq të kurseni disa para nëse tashmë keni planifikuar të blini një produkt Apple paraprakisht. Padyshim, libër më 25, sepse shitjet e së Premtes së Zezë po vijnë në Apple Store.

Në këtë mënyrë është planifikuar që këto të jenë shitjet më interesante sipas rrjedhjeve në 9To5Mac:

 • iPod Touch - 25 € zbritje
 • Pod Nano - 25 € zbritje
 • Apple TV - 25 € zbritje
 • Kufje rreh - 25 € zbritje
 • Çdo iPad - 50 € zbritje
 • Çdo Mac - 100 € zbritje

Në këtë mënyrë, mendoj tani është koha e duhur për të marrë një iPad Air 2 32 GB, Unë aktualisht kam një të tillë dhe është e pabesueshme pasi është pajisja Apple për të cilën ka kaluar më pak kohë në azhurnimet e fundit, 2 GB RAM do të jetë fajtor, sepse në performancë tejkalon ndjeshëm një iPhone 6.

Nga ana tjetër, zbritja në Mac nuk duket të jetë vendimtare, megjithëse nuk kemi asnjë lajm nëse këto zbritje mund të shtohen në ofertat e përhershme, ne po flasim sigurisht për zbritjen e studentëve, më të shijshmet nga të gjitha dhe te cilave Shtimi i tij 100 € më shumë zbritje mund ta bëjë atë vendimtar kur bëhet fjalë për të marrë një MacBook Pro ose një MacBook Air.

Me pak fjalë, ju tashmë e dini që duhet të ndaleni nga Apple Store, qoftë në internet ose fizikisht, në datën 25. Po kështu, ne do t'ju sjellim ofertat më interesante, kështu që mos t'i humbisni ato, kështu që mos iPhone aktual do të jetë atje për të parë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Teresa Perez Gutierrez dijo

  Kam marrë një ofertë për një ipnone 8 për një euro bazuar në numrin e përdoruesit që parashikohet në ueb. Kur kam vendosur kartën e kreditit ajo është prerë. A mund të më jepni një shpjegim? .-
  Oferta është nga Portokalli