Apple lëshon azhurnimin e ridizenjuar të aplikacionit Apple Store për iPad

Apple Store është dyqani më i mirë ku mund të blini pajisje nga djemtë e bllokut, një dyqan që na ofron garancitë më të mira të kompanisë, po, ju ndoshta do të merrni ndonjë zbritje tjetër interesante duke shkuar te shpërndarësit e palëve të treta. A jeni ende i interesuar për Apple Store? Sot ne ju sjellim një lajm interesant në lidhje me të ... Ju mund të shkoni në Apple Store personalisht, ose të hyni direkt përmes faqes në internet të Apple. Ne gjithashtu kemi mundësinë për të shkarkuar Aplikacioni Apple Store në pajisjet tona, një aplikacion që na lejon gjithashtu shtesa shtesë. Tani, Apple sapo ka azhurnuar aplikacionin Apple Store duke ridizenjuar ndërfaqen e saj për iPad. Vazhdoni të lexoni se ne ju japim të gjitha detajet.

Versioni i ri 5.12 vjen me ndryshime në dizajnin e Apple Store për iPad. Një dizajn i ri që mund të ketë lidhje me rritjen që Apple dëshiron të japë iPad për shkak të lansimit të iPad Pro më të fundit me një procesor M1. Dyqani i ri Apple përfiton nga shiritat anësorë të prezantuar në iPadOS 14, tani aplikacioni integron pa probleme me të gjithë ekosistemin iPadOS dhe duket se është thjesht një menu tjetër e tij. Përveç kësaj, Apple ka dashur përfshini ndryshime në aplikacion duke shtuar Sot në seancat e Apple dhe një përvojë të re në blerjen e iPad.

Përveç gjithë kësaj nëse jemi në procesin e blerjes së një iPad, përmes iPad-it tonë, mundemi shtoni lehtësisht një Laps Apple ose tastierë në shportën tonë të blerjeve. E dini, ju mund të azhurnoni aplikacionin Apple Store falas dhe të shijoni shikimin e katalogut Apple, duke bërë blerje të çdo produkti të disponueshëm ose të mësoni falë seancave Today në Apple. Dhe ti, A e keni shkarkuar aplikacionin nga Apple Store apo jeni më shumë sesa të hyni në dyqan përmes faqes së internetit?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.