Apple lançon një vend të bukur për të promovuar iPad Pro dhe Tastierën e re Magjike

Ne tashmë kemi mes nesh edhe të renë Tastiera Magjike për iPad Pro, tastiera e re me trackpad që vjen për të transformuar iPad Plus Pro në pasardhësin e përsosur të laptopëve konvencionalë siç i njohim ne. Ekipi ynë tashmë i ka të tyret dhe tashmë mund ta shihni rishikimin e plotë në iPhone News. Dhe ju, a i keni tashmë tuajat? Nëse rishikimi ynë nuk ju bind, ndoshta janë djemtë nga Cupertino që i bindin. Dhe ata sapo nisën një nga pikat më të bukura në kohët e fundit për të promovuar këtë iPad Pro të ri. Pas kërcimit, ne ju lëmë me një vend për të parë nëse kaloni nëpër hoop dhe merrni këtë Tastierë të re Magjike për iPad Pro.

Siç e keni parë, spoti i ri i iPad Pro quhet Float, dhe saktësisht na tregon atë lundrues që lejon Tastierën Magjike në iPad Pro. Me anë të magjisë ne duhet vetëm ta bashkojmë atë në rast përmes magnetëve që kanë të dyja tastierën magjike dhe iPad Pro dhe ai do të mbetet lundrues në tastierë. Përmes një kolibri të këndshëm ne e shohim këtë lundrues të iPad Pro të ri në Tastierën Magjike. Zogu i kolibrit gjithashtu kalon nëpër të gjitha pikat e forta të këtij tandemi të ri, dhe një fotografi është bërë gjithashtu me modulin e ri të kamerës së iPad Pro me sensorin LIDAR.

Siç mund ta shihni, kjo është një kthim në shijen e mirë të Apple për spote, dhe është që nga këndvështrimi im është një nga pikat më të bukura që Apple ka lansuar muajt e fundit, dhe mbi të gjitha, një nga ato që më shumë hyjnë në sytë tanë për të shitur produktin. Dhe ju, a ju pëlqen ky spot i ri? A e keni blerë tastierën e re Magjike?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.