Apple fillon promovimin për Truth Be Told, seriali i ri Apple TV + me Octavia Spencer dhe Aaron Paul

Apple TV + po rritet pak nga pak, dhe po e bën këtë me një model të ri për fillimin e serialeve dhe filmave që duket se dëshiron të përfundojë duke kopjuar konkurrentët e tij kryesorë. Maratonat kanë mbaruar pas lëshimit të të gjithë kapitujve, Apple dëshiron të mbajë pajtimet tona duke nisur një kapitull në javë. Tani Apple sapo nxori një promovim për Truth Be Told, seriali i ri Apple TV + që do të vijë me një kast aktorësh të njohur. Pas kërcimit ju lëmë me këtë të re karakteristikë nga e Vërteta Të Tregohet.

Siç e keni parë, janë vetë aktorët ata që na tregojnë E vërteta të tregohet, seriali i ri Apple TV +, dhe ne nuk po flasim për asnjë aktor ... E vërteta të thuhet kapiteni Octavia spencer (fitoi një Oskar për Çupat dhe zonjat), i cili shfleton këtë histori dramatike me Aaron Paul (i njohur për rolin e tij në Breaking Bad) Dhe gjëja më e mirë në lidhje me këtë të Vërtetë Tregohet është sa aktuale është, siç tregon historinë e një podcaster që arrin të rihapë një çështje vrasjeje dhe ta vendosë të dyshuarin e saj kryesor pas hekurave, të gjitha në mes të një shekhetim i pandërprerë i fakteve të komplikuara që përfshijnë privatësinë, median dhe racizmin. Së bashku me këta dy protagonistë do të shohim Lizzy Caplan, Elizabeth Perkins, Michael Beach, Mekhi Phifer, Tracie Thoms, Haneefah Wood dhe Ron Cephas Jones.

Më e mira nga të gjitha, ne mundemi shijoni këtë seri të re në Apple TV + 6 Dhjetorin e ardhshëm. Një seri që, siç e keni parë, premton shumë (gjithnjë e më shumë ia vlen të shijoni periudhat falas që na ofron Apple) dhe që padyshim do të rrisë memorien e katalogut të serive Apple TV +. A bast i shkëlqyeshëm me një histori të shkëlqyeshme dhe një kast të mbushur me aktorë të shkëlqyeshëm që do të na bëjë të kënaqemi vërtet. E dini, më 6 dhjetor në të gjitha pajisjet tuaja të përputhshme Apple TV +.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.